Günlük Giyimin Vazgeçilmezi Uzun Elbiselerle 6 Farklı Stil

Günlük Giyimin Vazgeçilmezi Uzun Elbiselerle 6 Farklı Stil

2016 Yazlık Tesettür Elbise Modelleri

Sıcak havaların ferah fikri, uzun elbiseler yazın elegan stili. İster çiçekli ister çizgili ister tek renk… Seçim de sizin şıklık da.

Günlük giyimin vazgeçilmezi olan maksi elbiseler, her dönem ve zevke hitap ederken her dönemin de trendi. Özellikle, natürel ve pastel renklerin hakim olduğu sezonda, konforu sağlayacak kesimleriyle, upuzun elbiseler sizleri bekliyor.

Tesettür Elbise Kombinleri 2016 Yaz

Elbise: J.Crew

Şıklığın Özeti Minimalizmde

2016 yazının minimalist ruhunu verecek en iyi seçim hiç şüphesiz elbiseler. Gündüzden geceye kolaylıkla yorumlanan elbiseler, sade kesim, tasarım ve renkleriyle, elegan ruhu veriyor.

2016 Yazlık Tesettür Elbise Modelleri

Pastoral renkleri ağırlıkta kullanarak oluşturacağınız stil, ferahlık uyandıran cinsten. Gümüş renkli aksesuarlarla ışıltı katılacak minimalist tavrı, babetler, dolgu topuklar, sırt ya da el çantalarıyla tamamlayarak şıklığın özetini yazın.

2016 Yazlık Tesettür Elbise Modelleri

Elbise: Annah Hariri

Floral Etkiyi Elbiselerle Yansıtın

Her dönemin zevki olan sade elbiselere, 2016 yazında floral dokunuşlar hareket katıyor. Dünya markalarından tesettür giyim markalarına kadar koleksiyona damgasına vuran elbiseler, kesim ve renkleriyle yaz coşkusunu veriyor. İç ısıtan sıcak tonlardan seçeceğiniz floral desenli elbiseleri, göz yormayacak baskılardan oluşanlardan seçin. Yine yorucu bir hava oluşturmamak ve abartıya kaçmamak için, natürel, beyaz ve nude renklerin kurtarıcılığına sığının.

2016 Yazlık Tesettür Elbise Modelleri

Elbise: Mevra – Satın Al

Olmazsa Olmaz Gömlek Elbiseler

Birçok trende sonradan dahil olmasına rağmen hızlı bir yükseliş yapan gömlek elbiseler, uzayan boylarıyla hem elbise hem kap halini alıyor. Kimi zaman düz kimi zaman çizgilerle kullanılan gömlek elbiseler, denim kumaşlarla da harika duruyor. Yazın sportif akımına en yakışanlardan olan bu gömlekleri kombinlemek de bir o kadar pratik. Spor ayakkabınız, sırt çantanız, renkli aksesuarlarınızla hafta sonunu, tatili, alışverişi her anınızı şıklıkla geçirin.

Yazlık Tesettür Kot Elbise

Denim Konforunu Keşfedin

Birçok marka 2016 koleksiyonunda, ayrıca bir “denim” kreasyonu tasarladı. Gömlek, pantolon, elbise ve eteklerle kalmayıp aksesuarlara etki etti. Hal böyleyken bizlerin de bundan eksik kalmamız düşünülemez öyle değil mi? Hele ki denimin konforu bu kadar zirvedeyken ve hatta her renkle bu kadar uyumluyken. Yaz stillerinizde mutlaka kullanmanız gereken denim elbiselerle, sportif ve şık stillere adım atmanız mümkün.

Tesettür Elbise Kombinleri 2016 Yaz

Elbise: LCWaikiki – Satın Al

Serinleten Yazlık Kumaşlar

Yazın en sıcak havalarında kurtarıcı olan keten ve şileyle harika yaz stilleri oluşturmanız mümkün. Nakışlarla süslenen elbiselerinizi, rengarenk parçalarla kombinleyebilir, sahil havası oluşturabilirsiniz. Marina stilini verecek mavi beyaz çizgili çantaları, sandalet ayakkabıları kullanıp sıcaklara uyum sağlayın.

2016 Yazlık Tesettür Elbise Modelleri

Etnik Desenlerin Hakimiyeti

Sezondaki nakış ve armalı parçaların havasıyla, etnik desenler yarışıyor. Geleneksel motif işlemeleri ve renkler, çini detaylar farklı bir stil oluşturmanız için tek gerekli parça!

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir