Güneşi Görür Görmez Giymek İsteyeceğiniz En İyi ve En Yeni Parçalar

Güneşi Görür Görmez Giymek İsteyeceğiniz En İyi ve En Yeni Parçalar

İpekyol 2022 İlkbahar - Yaz Blazer Ceket & Desenli Tulum ve Elbise

Mart ayında kara kışı yaşamak ilkbaharı her zamankinden daha çok özletti. Sıcak günlere hasretimizi perçinleyen yeni sezon koleksiyonları ilk fırsatta giyilmeyi bekliyor. O halde gelin güneşi görür görmez giymek isteyeceğiniz en iyi ve en yeni parçalarla yeni sezona kucak açın.

Yaqa Nakış Detaylı Trençkot

Sokakları Ona Bırakalım: Trençkotları Çok Özledik

Güneşi görür görmez giymek isteyeceğiniz parçaların başında trençkotlar olduğuna eminiz. Kalın kaşe palto ve montlardan kurtulup artık yeri hafifliği ve cool’luğuyla sokaklarda salınacağınız bu parçalara bırakmanın zamanı. Sezonda neredeyse her markanın koleksiyonunda farklı bir duruşuyla karşılaşacağınız tasarımlarda tabii ki yine ‘bej’ renkler öne çıkıyor.

Mango Blazer Ceket

Mango Blazer Ceket
Mango Blazer Ceket

Moru Mor, Yeşili Yeşil: Her Tonuyla Rengarenk Blazerlar

2022 ilkbahar – yaz trendlerinde rengarenk blazerlar zirvede. Mordan maviye, yeşilden pembeye, sarıdan turuncuya… Onlar her rengi değil tam anlamıyla her ‘tonuyla’ aramızda. Ve güneşli günleri görür görmez bu enerji dolu parçaları en neşeli halleriyle kombinlemeden olmaz. Kadriye Baştürk, Mizalle, Suud gibi tesettür giyim markalarından tutun da Mango, Zara, İpekyol, Bershka gibi her ama her mağaza blazer’ların bambaşka modellerini göreceksiniz.

Loretta Caponi Etek- Alexander Mcqueen Sweat Kombini

Kombin: Loretta Caponi Etek- Alexander Mcqueen Sweat

Eteklere Dönüş Zamanı

Soğuk günlerde etek giymenin pek keyifli olmadığını biliyoruz. E güneşi görür görmez de çok özlediğimiz bu parçalara dönmenin vakti geldi. Öyle ki uzun boy etekler sadece tesettür giyimde değil dünya modasının da hitler listesinde. O zaman bize de ilkbaharın sinyallerini alır almaz maksi parçaları en renkli şekilde kombinlemek düşer.

Zimmermann Elbise ile Tesettür Kombin

Kombin: Zimmermann Elbise

Yaşasın En Uçuş Uçuş Elbiseler

Uzun bir kışın ardından sezonun en renkli elbiselerini giymeye can attığınızı biliyoruz. Bizi onaylıyorsanız güzel bir haberimiz var: 2022 ilkbahar – yaz koleksiyonlarında hem desenden hem capcanlı tonlardan eminiz ki gözleriniz kamaşacak. Hukka’nın sapsarı ve pespembe elbiseleri ya da Noi’nin desenli mi desenli mavilisi gibi. Hem de öyle havaların çok da ısınmasını beklemeden güneşi gördüğünüz ilk gün elbise ve trençkotlarla harika kombinler yapmanın zamanı.

Mango Kot Ceket ve Pantolon

Mango Kot Ceket
Mango Kot Gömlek Ceket

İlkbahar Kot Ceketsiz Dü-şü-nü-le-mez!

Güneşli günleri görür görmez kapkalın montlardan kurtulup biraz rahatlamanın zamanıysa, kot ceketlerin adını anmadan olmaz. Hem de bu sene bilindik tavırlarından dışarı çıkıyorlar. Mavi kotlara ‘mor kotlar’, düz kotlara çiçek baskılı kotlar ve hatta kot blazer’lı takımlar aramıza dahil oluyor. Touche, Zara, Mango, onlar her yerde.

Zimmermann Bluz ve Joslin Etek İle Tesettür Kombin

 Kombin: Zimmermann Bluz ve Joslin Etek

Onlar Tek Başına Yeter: Neşeli Gömlekler

Kazakları artık bir kenara bırakıp mevsimin ilk güneşli gününde sezonun en renkli gömleklerine kucak açıyoruz. Yeni sezonda öyle şahane tasarımlar var ki, tek başına kombinlere yetecek. Süper sonik pembeden mercan turuncusuna, onlar bu ilkbaharın temsili çiçekleri.

Aker Elbise - Qooq Store Takım (Hülya Aslan)

En Hareketli Desenlerle İlkbahara Adım Adım

İlkbaharın geldiğini hissettiren desenler, bu sezon güneşli günlerin hakkını verecek. Onları sadece düz çizgilerle sıradan çiçeklerle görmeyeceğiz. Yönü kestirilemeyen rengarenk baskılar, kimi zaman neşeli bir kız çocuğunun hayalperestliğiyle kimi zaman da geçmişin retro tavırlarıyla tasarımlarda olacak. O halde sizi anlatan desene karar verip doğanın canlanışına desenli parçalarla ayak uydurun.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir