Gül Kokulu Gül Kurusu Bir Abiye Kombin

Gül Kokulu Gül Kurusu Bir Abiye Kombin

Gül Kurusu Abiye Kombin

Gülkurusu ve gül kokusu gibi bir elbise nasıl olur diye sorsam sizlere nasıl bir cevap verirdiniz… Gülkurusunu tarif edebiliriz. Pembe gülün kurumuş ve kurutulmuş halidir diyebiliriz. Fakat gülkurusunu kırık duyguları yansıtan bir renk değildir. Masum duyguların olgunlaşmış halidir. Genç ve ergen kızlar şeker pembeyi seçerken, olgun hanımefendiler, gülkurusunu tercih ederler. Gülkurusu yaşanmış gönül kırıklıklarını dudak bükerek geride bırakmış; sadece pozitif duyguları bundan sonra geleceğe taşımak isteyen, sevgi dolu, umut dolu hanımefendilerin bütün yüksek değerleriyle varoluşudur.

Boydan boya bir elbise biraz ipeksi dokuması olan, biraz poplin, biraz keten serinliği veren rahat ve zarif bir elbise. Belden yukarısı tamamen sanatsal işlemeye ve işleme tabi tutulmuş harika bir elbise. Kolsuz, yakasız, çapraz bir bel atraksiyonuyla özel bir elbise. Yakası açık tüllü ve işlemeli bir ceketle buluşturabiliriz. Ayakkabılar da örmeli havasıyla işte bu diyebileceğimiz bir kombin. Bununla da yetmez şık bir şal kıyafetimize ayrıca bir değer katmaktadır.

Taşlı bir yüzük, yine taşlı kurdele figürü bir toka şal altında saça iliştirilse de ev ortamında kıyafetimizin bir tamamlayıcısıdır. Çiçekli çantamız, bileziğimiz ve telefonumuz bu kombinimizi bütünüyle tamamlayıcı unsurlardır. Gül kokusuna gelince; gülkurusunun bu kombine oluşturduğu mutlu günlerin yoğun ve duygusal bir baskısıdır. Psikolojik bir değerdir. Özel bir günde, şamdanlı ve mum ışıklarla bezenmiş bir ortamda baş başa yenen bir yemektir. Bir duygu paylaşımı ve bir gelecektir.

İşte gülkurusu ve gül kokusunun öyküsü budur diyebileceğimiz bu kombini sizlere hazırlarken; zihnimden ve yüreğimden dökülen bu sözlerdir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

“Gül Kokulu Gül Kurusu Bir Abiye Kombin” için 3 cevap

  1. MERVE dedi ki:

    elbisenin fiyatını öğrenebilirmiyim

  2. aysel dedi ki:

    bu kombindeki elbise ve çeketi nerden bulabilirim

  3. neriman dedi ki:

    bu kombndeki elbise ve ceketi nereden bulabilirm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir