Guess 2014 Eşarp Modelleri

Guess 2014 Eşarp Modelleri

Guess 2014 Eşarp Modelleri

Dünya markalarının eşarp koleksiyonları, Yeşiltopuklar ekibi olarak yakın takibimizde. Sizler için dünya markalarının yeni sezon eşarp koleksiyonlarını araştırmaya devam ediyoruz.

Desen, renk, sezon trendlerinin tüm ince detaylarını dünya markalarının eşarp koleksiyonlarında ayrıntısıyla görmekteyiz. Guess 2014 eşarp modelleri ise bu sezon bize büyülü bir dünyanın kapılarını araladı diyebiliriz.

Kombinlerinizde eşarp seçimleri çok önemlidir. Mevsimle uyumlu eşarp seçimleri, sezonun stil ipuçlarının başında geliyor diyebiliriz. Guess 2014 sonbahar kış eşarp koleksiyonunda yünlü kumaşlardan tasarlanan şık eşarp modelleri, soğuk kış günlerinde sizi soğuktan korurken zarafetinizi de sergileyecektir.

Sonbahar kış kombinlerinin gücünü en iyi yansıtan, bize göre doğru seçilen eşarp modelleridir. Guess eşarp modelleri bu kış gardırobunuza sıcak bir hava katacak diyebiliriz. Özellikle canlı renklerin zarif desenlerde buluşması Guess markasını daha da özel kılmaktadır.

Tasarımlarda puantiye şık detaylı desenler, leopar ve kamuflaj şeritler, logolu zarif modeller koleksiyonda öne çıkan şık eşarplar diyebiliriz. Ayrıca bizim en çok sevdiğimiz asimetrik desenler Guess yeni sezon eşarp koleksiyonunda favorilerimiz arasına girdi bile.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir