Gold ve Siyah Şıklığı Bu Kombinde Birleşti

Gold ve Siyah Şıklığı Bu Kombinde Birleşti

Gold ve Ekru Etek Ceket Tesettür Kombini

Kış mevsiminde en çok tercih ettiğimiz renklerin başında siyah gelmektedir. Siyaha en çok yakıştırdıklarımızdan birisi de, gold rengidir. Sizler için bugüne özel siyahın cazibesinde goldun eşsiz yorumlanmasının sergilendiği, zarif bir kombin hazırladık.

Siyah maskülen öğelerle yakışsa da feminenliği elden bırakmıyor. Kombinimizde dökümlü siyah zarif etek Aker’den. Gardıroplarımızın kahramanı olan siyah etekler, her şeyle kolay kombinlendiğinden her sezon vazgeçemediklerimiz arasında gelmektedir. Bununla birlikte siyah etek kadar, siyah ceketlerde dolaplarımızın en önemli parçaları arasındadır.

Bu şık kombine brokar kumaştan tasarlanmış şık bir bluzu tercih ediyoruz. Valentino’nun yeni sezon koleksiyonundan olan bu şık bluz, özel gün ve geceler için de kullanabileceğiniz alternatifler arasında. Bu zarif bluz adeta siyahın üzerine işlenen gold floral desenler ile mevsimin sert görüntüsüne uyum sağlıyor. Bu şık bluzu net-a-porter.com online alışveriş sitesinde inceleyebilirsiniz.

Kışa özel hazırladığımız bu kombinde dış giyim için minimal formlarda Gucci’nin 2013 2014 Sonbahar Kış koleksiyonundan bir manto tercih ediyoruz. Sade formlardaki bu tarz mantoları, birçok firmanın yeni sezon koleksiyonunda bulabilirsiniz. Gucci imzalı bu şık mantoyu net-a-porter.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Hermes’in deri, mat siyah şık çizmeleri, Saint Laurent markalı gold çanta kombinimizde kullandığımız diğer parçalar. Aksesuar olarak altın bir bileklik, gold ve siyah renkli saat ile şık bir yüzüğü tercih ediyoruz. Böyle bir kombinde örtü tercihimiz ise tek renk olan gold bir şaldan yana. İsterseniz sizler siyah bir şal da tercih edebilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir