Gizia 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu İle Zamanda Yolculuk

Gizia 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu İle Zamanda Yolculuk

Gizia 2018-19 Sonbahar Kış Koleksiyonu Elbise Modelleri

Türk modasının dünya çapında güçlü markası Gizia, 2018/19 Sonbahar Kış koleksiyonu ile yeni sezona dinamik ve romantik bir giriş yapıyor. Gizia hayatının her anında lüksü tercih eden, fark yaratmayı seven şehirli ve modern kadına hitap ediyor. Feminen formların zarafet detayıyla tasarlandığı her bir parça, güçlü renkler ve zengin dokularla sofistike bir şıklıkla buluşturuyor.

Gizia, yeni koleksiyonunda, 70’li yılların keskin silüetli maskülen takımları, payetli, ışıltılı uzun elbiseleri, 60’ların en belirgin A-line elbiseleri ile ekose tüvit looklarla adeta zamanda yolculuğa çıkarıyor.

Gizia 2018-19 Sonbahar Kış Koleksiyonu Gül Kurusu Etek ve Kaban Modeli

Abartılı kollarla yenilik kazanan bluzlar, hacimli etekler, tüy, inci ve kristal aksesuarlar, kraliyet esintili yaka ve kol detayları, botanik desenli nakışlar, couture işlemeler ile harmanlanarak yeni sezonda elegan ve romantik Gizia kadınının stilini ortaya koyuyor. Gündüzden geceye sınırsız kombin alternatifleri sunuyor. Sezonun renk paletinde ise Scarlet kırmızı, fildişi beyazı, zümrüt yeşili, haki, bej, gri, gök mavisi ve siyah yer alıyor.

Gizia 2018-19 Sonbahar Kış Koleksiyonu Çiçek Desenli Etek ve Bluz Modelleri

Zengin floral desenler, gotik ve bohem esintili danteller, vintage kravat desenler ile yorumlanan kadife, yünlü tüvitler koleksiyonda ön plana çıkan dokular arasında bulunuyor.

Gizia Sonbahar Kış imaj fotoğrafları şehirli modern kadının gündüzden geceye uzanan stil macerasından ilham alınarak fotoğrafçı Lara Sayılgan tarafından çekildi. Nişantaşı Teşvikiye ve Maçka bölgesinde gerçekleşen ve 13 saat süren çekimler şehirli kadının stil kodlarını veriyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir