Giyinme Sorunsalına En Pratik Çözüm Yeni Nesil Havadar Elbiseler

Giyinme Sorunsalına En Pratik Çözüm Yeni Nesil Havadar Elbiseler

Aybikestil 2019 Yaz Elbise

Sıcak havalarda konforu bir üst seviyeye taşıyan yeni nesil havadar elbiselerle tanıştınız mı?

Giyinme sorunsalına pratik bir çözüm sunarken geniş kalıpları ve akışkan dokuları sayesinde doğaya ve doğallığa dönüş yapan tasarımlar, hiç olmadığı kadar gündemde.

Mango 2019 İlkbahar Yaz Güpür Detaylı Elbise

Dünya Modasından Tesettür Giyime

İlkbahar – yaz sezonunda pratik giyim seçenekleri sunan elbiseler, dünya modasının da kıskacında. Zara, Mango, Massimo Dutti gibi birçok markada farklı desenler ve modellerde maksi boy maksi bollukta elbise tasarımları var. Tesettür giyimde de her zaman olduğu gibi yerini alan havadar elbiseler, neredeyse dünya modasına örnek oluyor.

KK Design 2019 İlkbahar Yaz Bella Elbise Modelleri

Vücutla Teması Kesen Bolluk

Dar ve sıkıcı kalıplardan kurtularak özgürlüğünü ilan eden elbiseler, vücutla teması keserek konfor alanını genişletiyor. Minimalist stillerin baş rol oyuncusu olan bu tasarımlara, özellikle sıcak yaz günlerinde ihtiyaç duyacaksınız. Ferah ve yalın görünümleriyle seveceğiniz elbiselerin böylesinde bir bollukta nasıl modern gözüktüğüne de hayran kalacaksınız.

KK Design 2019 İlkbahar Yaz Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Havadar Elbiselerden Gelen Çiçek Kokusu

Tek parça konforunu sunarken hareketi kısıtlamayan havadar elbiselerin desenlerle arası çok iyi. Her yıl olduğu gibi ilkbahar – yaz sezonunda da trendler listesindeki yerini alan çiçek baskıları, bollaşan elbiselerle iş birliği içinde.

(Yeni sezonun en güzel tesettür elbise modellerini alışveriş sitemizden inceleyin. Bedava Kargo ile satın alın, kapıda ödeyin!)

Mimya 2019 İlkbahar Yaz Mavi Elbise Modelleri

Mavi Ferahlığıyla Bütünleşen Parçalar

Geniş kalıplarıyla tesettürlü kadının kombinlerini özgürleştiren elbiseler, ferah görünümlerle bütünleşiyor. Bu etkiyi en iyi yansıtan renklerden biriyse mavi. Güneşin parlattığı gökyüzünü belki de uçsuz bucaksız bir denizden ilham alan tasarımlar, dolaplara girmeyi hak ediyor.

Zara 2019 İlkbahar Yaz Keten Elbise

Keten Dokularla Organik Stil

Havadar elbiselere bu özelliği veren en etken maddelerden biri hiç şüphesiz organik dokuları. Geniş kalıplarıyla rahatlığı ön plana çıkarırken pamuk ve keten gibi sıcak günlerin konforlu kumaşlarıyla tasarlanan elbiseler, gücünü bu sezon trendler listesine taşıyor.

Turuncu ve Kırmızı Tesettür Elbise Modelleri

Enerji Dolu Renklerle Hem Ferah Hem İddialı

Havadar elbise tasarımlarında genellikle beyaz, krem, mavi gibi olabildiğince açık ve ferah renkleri görmeye alışkınız. Ancak baharın enerjisinden güç alan kırmızı, turuncu, yeşil gibi sevilen tonlar da tesettür kombinlere iddiasıyla yansıyor. Havadarlığını geniş kesimlerinden, akışkan dokularından alıyor.

Pure 2019 İlkbahar Yaz Çizgi Desenli Elbiseler

Çizgiyi Konfora Çeken Elbiseler

Enine – boyuna çizgiler, ekose desenler, pötikareler… İlkbahar – yaz sezonunda çizgilerin yolu bir şekilde konfordan geçiyor. Her renk ve her geometri oyunuyla elbiselere hareket katan tasarımlarda ortak nokta rahatlık.

Massimo Dutti 2019 Batik Desen Elbise

Yeni Nesil Elbiselerde Batik Baskı

Batik desenler yeni sezonda sandıklardan çıkarak dünya modasındaki yerini aldı. Sokak stilinin en yeni görünümlerine imzasını atan batik baskılar, elbiselerde kendin buluyor.

Mango 2019 İlkbahar Yaz Mavi Desenli Uzun Elbise

Sahil Şeridine Yüzde Yüz Pamuk Rahatlığı

Pamuklu kumaşların elbiselerle olan birlikteliği kavurucu sıcaklarda konfor vadediyor. Sahil şeridine çok yakışacak, şehir hayatına da ferah bir hava getirecek elbiselerde, mavi çizgiler her zamanki gibi göze çarpıyor.

Touche 2019 İlkbahar Yaz Kapüşonlu Elbise Modelleri

Kapüşonlu Sportif Tasarımlar

Kapüşonlu sweatshirt rahatlığının bir mertebe üstü varsa o da kapüşonlu elbiselerdir. Bol kalıpları, akışkan dokularıyla sunan tasarımlar kombinler gençlik aşılayacak.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

“Giyinme Sorunsalına En Pratik Çözüm Yeni Nesil Havadar Elbiseler” için bir cevap

  1. Biyce dedi ki:

    Pamuklu sağlıklı kumaşdan kıyafet bulmak çok zor. Hem çok pahalı hemde polyester malisef.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir