Geniş Paça Pantolon Nasıl Giyilir?

Geniş Paça Pantolon Nasıl Giyilir?

Aker 2015-16 Bol Paça Pantolon Modelleri

Pantolon günümüz kadınlarının kurtarıcı parçalarından biri. Yoğun şehir hayatına ayak uydurmak için çoğu zaman pantolonu rahatlığından ötürü tercih ediyoruz.

Skinny dediğimiz dapdar pantolonlar yerine geniş paçalı pantolonları tercih etmek tesettür görünümüne daha uygun olacaktır. Evet, pantolon giymek tesettürde yok. Biliyoruz. Fakat kendinizi dapdar pantolonlar giymek yerine vücut hatlarınızı belli etmeyen, bol pantolonlara alıştırmanız daha münasip olacaktır.

Kayra 2015-16 Bol Paça Pantolon Modelleri

Bol paça pantolonlar bel kısmından dökümlü olduğu için basen bölgenizde sorunlar varsa üzerine basenlerinizi kapatan koyu renk bluz giymelisiniz.

Boyunuz kısa ise yüksek tabanlı ayakkabılarla giymeniz bacak boyunuzu uzun gösterecektir. İsterseniz fular yaka bluzlarınızla da kombinleyebilirsiniz.

Fular yaka ile ilgili yazımı henüz okumadıysanız buradan okuyabilirsiniz.

Tuğba Venn 2015-16 Bol Paça Pantolon Modelleri

Bol paça pantolonlarınız vücudunuzun belden aşağısını gizlediği için üst bölgenizi, belinizi ve omuzlarınızı ön plana çıkartmanız gerekir.

İpek ya da pamuklu gömleklerinizi içinize sokabilir, göbek hizanızda bağlayabilirsiniz. Mevsim geçişlerinde salaş kazaklarla, renkli sweat’ler ile kombinleyerek über cool bir havaya sahip olabilirsiniz.

Bol Paça Pantolon Modelleri

Tabii ki sadece mevsim geçişlerinde değil her mevsimde giyebildiğiniz bu parçayı kısa deri ceketlerle, uzun pardösülerle, uzun blazer ceketlerle, oversized paltolarla, kot kaplarla da kombinleyebilirsiniz.

Sırt çantaları, clutch’lar, mini boy omuz çantaları ise en çok yakışanlardan.

Peki siz geniş paça pantolonlarınızı nasıl giyiyor ve ne ile kombinliyorsunuz? #benimgenispacastilim hashtag’ini kullanarak sosyal medyada kombinlerinizi bizimle paylaşın.

Hazırlayan: Munise Boz

Yorumlar

“Geniş Paça Pantolon Nasıl Giyilir?” için bir cevap

  1. gonca dedi ki:

    Sayfanızdaki yeşil pantolon çok güzel nerden alabiliriz ve fiyatini öğrenmek isterim teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir