Gençlerin Tercih Ettiği 6 Tesettür Giyim Markası

Gençlerin Tercih Ettiği 6 Tesettür Giyim Markası

Genç ve Spor Tesettür Giyim Markaları

Modanın yıkılan sıkıcı kurallarından sportifliğe akın başlarken, bu yükselen trendi en çok gençler sevdi. Sweetler, eşofman takımlar, bol ve salaş kesimler, umursamaz tavırlar…

Dolapların dolduğu konformist parçalarla, stiller geniş bir rahatlık alanı buldu. İşte gençlerin yaz-kış kombinler için tercih ettiği favori tesettür giyim markaları

Genç ve Spor Tesettür Giyim Markaları

Kayra: Tesettür giyim markaları yıllar önce kalıplaşmış modelleri koleksiyonlarında barındırırken gün geçtikçe modernleşen ve rahatlayan parçalar, askılara yerleşti. Ürün yelpazesini gün geçtikçe genişleten ve günümüze uyarlayan Karya Giyim de bunlar biri.

Yüksek kalitedeki tasarımlarıyla, kimi zaman klasik ancak çoğu zaman modern ve sportif. Gençlerin de tercihleri arasında olan Kayra, dolaplarda bulunması gereken yıldızı yüksek anahtar parçaları koleksiyonlarında işliyor.

Genç ve Spor Tesettür Giyim Markaları

Kuaybe Gider: Gençlere ilham kaynağı olan tasarımcı Kuaybe Gider‘in markası, kusursuz çizgileriyle başlı başına bir akım oluşturdu.

Kendini yenileyerek, minimal ancak detaylara gizlenen şıklığı sunan marka, stilin olmazsa olmazlarına yer veriyor. Gençlerin rahat ve umursamaz tavrı için tasarlayan Kuaybe Gider, vazgeçilmez arasına markasını yerleştiriyor.

Genç ve Spor Tesettür Giyim Markaları

MoodBasic: Modumuz rahatlık sloganıyla adını duyuran Moodbasic, günlük hayatın en sportif ve en şık tasarımlarını gençlere sunuyor.

Eşofman takımları, renkli sweetler ve eteklerle sportif tavrın en güçlü parçalarını koleksiyonlarında barındıran Moodbasic, konfor alanını ikiye katlıyor.

Genç ve Spor Tesettür Giyim Markaları

Noi Triko: Günlük şıklığın en rahat parçalarını sunan Noi Triko, her yaşa hitap eden parçaları tasarlıyor.

Salaş tunik pantolon takımlar, pileli etekler, bol kesim paltolarıyla tutku uyandıran Noi, trend renkler ve detaylarla her zaman beğeni topluyor.

Genç ve Spor Tesettür Giyim Markaları

Qooq:  Rahatlık ve gençlik kelimeleriyle bütünlüşen bir diğer marka da Qooq. Farklılık arayışında olanlar için benzersiz tasarımları koleksiyonlarına işleyen Qooq, trendleri de kullanmaktan geri kalmıyor. Gençlerin günlük yaşamına güçlü stili katacak marka, şıklığa konfor katıyor.

Genç ve Spor Tesettür Giyim Markaları

Touche: Gençlerin en çok tercih ettiği favori markaların arasında olan Touche, günlük hayata karakteristik vurgular yapıyor. Her parçasına farklılığı ve konforu katan marka, ihtiyacınız olabilecek her tasarımı koleksiyonlara ekliyor. Eteklerden paltolara, tuniklerden elbiselere tüm anahtar parçaları gençler için tasarlayan Touche, trendlerden asla geri kalmıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir