Gençler İçin 5 Kıyafet Denklemi

Gençler İçin 5 Kıyafet Denklemi

Uzun Ceket - Pantolon - Maskülen Ayakkabı Kombini

Hangi etek hangi gömleği seviyor, hangi pantolon hangi ceketle bir araya geliyor? Gençler için iki bilinmeyenli denklem olan tesettür kombinler için formüllerimiz hazır! İster kampüs yolunda ister mesai saatlerinde ister de arkadaşlarla buluşmada… Haftanın her günü cool ve şık gösterecek ipuçlarıyla güçlü stilinizi konuşturun.

Denim Gömlek - Yazı Baskılı Tişört ve Pamuklu Şal Kombini

Denim Gömlek X Yazı Baskılı Tişört X Pamuklu Şal

Zamansız parçalar arasında ilk sıradaki yerini koruyan denimler, şıklık rüştünü çoktan kanıtladı. Gençler için en cool çözümlerden biri olan bu tasarımlar son yıllarda yükselen salaş şıklık akımına da dahil oldu. Kampüsün tozunu attıracak, arkadaşlarla buluşmada konforu eksik etmeyen bu parçalar en çok da kendi gibi havalı kıyafetlerle bir arada. Önü açık giyerek ceket görünümü kazandıracağınız denimleri mesaj kaygılı basic tişörtlerle bir de pamuklu şallarla kombinlediniz mi tamamdır.

Eşofman Takımı ve Sırt Çantası Kombini

Eşofman Takımı X Sırt Çantası

İki bilinmeyenli denklemlerin en sportif halini çözmek için eşofman takımları ve sırt çantasına ihtiyacınız var. Artık sadece evde ya da sporda giyilmeyen takımlar, sokak stillerine de uyarlanıyor. Bu yeni ve konforlu trendin parçaları kimi zaman en sade halleriyle kimi zaman da pullu payetli görünümleriyle karşımıza çıkıyor. Eşofman takımlarının eşlikçisi ise hiç şüphesiz sırt çantaları oluyor. Gençlik aşılayan bu kombinde cool bir hava için siyah beyazın gücünü göz ardı etmeyin.

İkili Takım - Babuş - Handle Bag Kombini

Takım Parçalar X Babuş X Handle Bag

Maskülen kodlar, karizmatik duruşlar ve oldukça şık silüetler. Takım giymenin en karakterli halini son zamanlarda kendine fazlasıyla yer edinen tunik – pantolon eşleşmelerinde görüyoruz. Takım ruhu nedir adeta kanıtlayan bu tasarımlar, ne ile kombinlesem, hangi renkle uyar gibi birçok sorudan da kurtarıyor. Eforsuz bir kıyafet denkleminde ikonik bir görüntüyü yakalamak için takımları babuşlarla bir araya getirin. Sivri burun pabuçların karizmatik bir hava katacağı takımlarda ‘Handle Bag’ denilen minik el çantalarını kullanmayı ihmal etmeyin.

Bol Pantolon - Ceket - Sneaker Kombini

Bol Pantolon X Ceket X Sneaker

Gençler için en cool kıyafet denklerimden birini bol pantolon, ceket ve sneaker üçlüsü oluşturuyor. Yaz sezonu boyunca her rengi ve deseniyle göz önünde olan neredeyse etek bolluğundaki pantolonlar gönülleri çelmeyi zaten başardı. Yüksek belleriyle de uzun ince bir görünüm için iyi seçenek olan tasarımlar içlerine sokulan tişörtlerle, üzerine kombinlenen şal yaka salaş ceketlerle geçiş mevsimine uyarlanacak. Bu ikiliye eşlik etmesi gereken en cool parça her zaman olduğu gibi sneaker’lar…

Kuaybe Gider Kloş Etek ve Beyaz Gömlek Modeli

Kloş Etek X Beyaz Gömlek

Gençlik vurgusu yapan kloş etekler, zaman ve mekan ayrımı yapmıyor. Sezonun öne çıkan pötikare, ekose ya da çizgi desenleriyle hareketlenen tasarımlar beyaz gömleklerle cool havayı yakalamayı başarıyor. Kampüs günlerine sneaker ile – sonbahar için file çorap ayrıntısyla – kombinlenen etekler, mesai saatleri için kısa blok topuklu ayakkabılarla hoş bir havayı yakalamayı başarıyor. Her zamankinden bir tık daha şık gözükmek isteyenler bu kıyafet denklemini ipek şallarla kombinleyip omuz askılı çantalarla bütünleştirebilir.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir