Gençler İçin 5 Farklı İftar Daveti Kombini

Gençler İçin 5 Farklı İftar Daveti Kombini

Genç Tesettür Etek Kombini

Ramazan ayına özel 5 farklı iftar daveti kombinini gençler için hazırladık! Bu ayın maneviyatına yakışacak parçalarla, sıcak günleri konforunda yaşamak için ilhamınız da bizden.

Sezonun en trend kıyafetleriyle stil sahibi görünmenin tadına, Ramazan’da da varın. Dostlarla, aile büyükleriyle, iş arkadaşlarıyla ve her davete uyum sağlayacak tesettür kombinler için ipuçlarını kaçırmayın.

Gençler için Tesettür Kombinler 2018

 • Kombin Detayları:
 • Etek: Lisa Marie Fernandez
 • Ayakkabı: alexandre birman
 • Çanta: Mark Cross

Arkadaşlarla İftarda Kloş Etek Kombini

Ramazan ayında davetler bitmiyor. Arkadaşlarla yapılan iftarlarınsa tadı bir başka. Böyle bir günde tesettürlü gençlerin seçmesi gerekense hiç şüphesiz kloş etekler. Sezonda yüksek belleri ve A kesim duruşlarıyla çekim alanına giren parçalar, enerjik renklerle dolu desenleriyle de dikkati çekiyor. Kloş etekleri iftar şıklığına uyarlamak isteyenlerse bilekten bağlamalı, hafif blok topuklu sandaletleri seçebilir, yandan askılı çantaları ve eteğin desenleriyle uyumlu bir şalı kombinleyebilir.

Tesettür Jile Modeli

Jile Elbise: Refka – Satın Al

Şirket/İş Arkadaşlarıyla İftarda Jile Elbise Kombini

Şirketin düzenlediği iftarlar, çalışma arkadaşlarıyla oturulan masalar Ramazan günlerinde daha bir şenlikli geçiyor. Her zamankinden daha özenli giyinilen bu günlerdeyse gençlerin imdadına jile – salopet elbiseler yetişecek. Tam gençlerin ruhuna uygun şık bir parça olan jileleri kombinlerken monokrom stili yansıtmadan geçmeyin. Siyah – beyazın bir aradaki mükemmel uyumuna sahne olurken volanlı kollarla tasarlanan bluzları ve hafif topuklu ayakkabıları kullanabilirsiniz.

Gençler için Tesettür Kombinler 2018

 • Kombin Detayları:
 • Elbise: Emilio Pucci
 • Ayakkabı: Chloe
 • Çanta: Chloe

Aile Büyükleriyle İftarda A Kesim Elbise Kombini

Tesettürlü gençler sıcak Ramazan günlerinde rahatlığa A kesim elbiselerle erişiyor. Her vücut tipine yakışan bu sihirli kıyafet, tek parça rahatlığı da sunmasıyla da çok seviliyor. Aile büyükleriyle bir iftar davetine oldukça yakışacak A kesim elbise modellerine ise yeni nesil babetleri kombinlemelisiniz. Elinize alacağınız çantalar ve krep şallarla şıklığı bir bütün olarak yakalayın.

Gençler İçin 5 Farklı İftar Daveti Kombini

Her Davete Uyum Sağlayacak Keten Etek Kombini

Ramazan ayında kombin yaparken sıcakları göz ardı etmemeli. Bunun içinse sezonda keten etek kombinleri gençleri bekliyor. Capcanlı renkleriyle, düğmeli modelleriyle yeni nesil bir görünüm yakalayan parçaları, şıklığı arttırmak için floral desenli gömleklerle, spor vurgu içinse çizgili tişörtler ve denim ceketlerle kombinleyin. Sezonda Zara, Mango gibi birçok markanın koleksiyonlarında dikkati çeken sivri burun terlikleri bu kombinde kullanarak ikonik bir duruş yakalayabilirsiniz.

Gençler için Tesettür Kombinler 2018

 • Kombin Detayları: 
 • Tunik: Roksanda
 • Çanta: Roksanda
 • Ayakkabı: Prada

Maksi Boy Salaş Tunikle Şık Uyumlar

Gençlerin asla vazgeçemediği tunikler yeni sezonda uzayan boyları, genişleyen kalıpları ve salaş görünümleriyle dikkati çekiyor. Bu salaş olduğu kadar cool parçaları şık eşlikçilerle bir araya getirerek iftar davetlerine uyarlayabilir, eş -dostlar, arkadaşlarla oturulan masaların keyfini çıkarabilirsiniz. Beyaz, krem, gri gibi açık renk tonlarıyla daha ferah ve elegan görünüm kazanacak kombinde, karakteristik bir ayakkabı seçmeyi de sakın unutmayın.

Moda Editörü Büşra Karagöz

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir