Gençler Etekleri Çok Sevdi

Gençler Etekleri Çok Sevdi

Uzun Etek Modelleri 2014 Yaz

Pantolon ve tunik ikilisi gençler tarafından tercih edilen öncelikli kombinlerden. Son yıllarda etekler ise yeni nesil gençlerin favori kıyafeti oldu. Özellikle salaş ve uzun etekler, spor bluzlarla kombinlenirken ayakkabı tercihi ise spor ayakkabılar ya da babetlerden yana oluyor.

Tesettür tasarımcılarının koleksiyonlarında eteklere fazla yer vermesi ve sosyal medyada paylaşılan etek kombinleri de, gençlerin eteklere olan sevgisini ve ilgisini de artırdı.

Uzun Etek Modelleri 2014 Yaz

Rahat formlardaki düz etekler

Şifon, yazlık uzun ve klasik düz eteklere hemen hemen her mağazada artık rastlar durumdayız. Fiyatlarının da çok cazip olduğu bu etekler, özellikle gençlerin favorisi oldu. Rengarenk modellerle satışan sunulan bu etekleri hiç denemeyen varsa, hemen denemeli. Rahat formlardaki düz etekler, sizi daha uzun göstereceği gibi trendy bir görünüşü de kazandıracak.

Uzun Etek Modelleri 2014 Yaz

Kabarık kloş eteklerin şirinliği

Genç kızlar için özel günler ya da davetler her zaman sorundur. Neden mi? Çünkü hem tesettürlü olup hem de yaşına uğgun özel bir kıyafet bulmak oldukça zor. İşte böyle günler için gençlere kabarık kloş etekleri öneriyoruz. Şık bir gömlekle bu eteği rahatlıkla kombinleyebilirler. Işıltılı bir çanta ya da aksesuarlarla da günü kurtarabilirsiniz. Özellikle çiçekli ya da desenli etekler daha çok tercih edilen tasarımlar arasında. Bizden söylemesi.

Uzun Etek Modelleri 2014 Yaz

Pantolon Alışkanlığına Son!

Tesettüre yeni giren genç kızlar, eski kıyafet alışkanlıklarından kolay kolay kurtulamaz. Ama uzun eteklerin şıklığı ve rahatlığı bu alışkanlıkları kolayca geride bıraktırıyor. En yakın zamanda gardırobunuza uzun etek eklemeyi ihmal etmeyin!

Yorumlar

“Gençler Etekleri Çok Sevdi” için 2 cevap

  1. SAKİNE dedi ki:

    kabarık kloş etekleri nereden bulabiliriz..

  2. merve dedi ki:

    aynen yani 1 senedir delirdim yok ya yok…!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir