Geçmişin İzleri ve Modern Dünyanın Güzellikleri Nazenin Konakları’nda Buluştu

Geçmişin İzleri ve Modern Dünyanın Güzellikleri Nazenin Konakları’nda Buluştu

Nazenin Konakları Çengelköy Konut Projesi

Tarih boyunca farklı medeniyetlere başkentlik yapmış İstanbul’un köklü semtlerinden Çengelköy‘de geçmişin izlerini ve modern dünyanın güzelliklerini bir araya getiren bir proje yükseliyor; Nazenin Konakları

Geçmişten bugüne unutulmaya yüz tutmuş kültürel mirası yeniden yaşamın içinde canlı tutmayı amaçlayan kültürel ve sosyal etkinlik alanlarıyla öne çıkan Nazenin Konakları, modern yaşamın tüm olanaklarını da cömertçe sunmaktan da ödün vermiyor.

Nazenin Konakları Çengelköy Konut Projesi

Doğayı anlayan ve aynı zamanda akıllı teknolojileri yalın formlarla bir araya getiren Nazenin Konakları, Çengelköy’ü daha da güzelleştirecek yeni bir yaşam alanı olmaya hazırlanıyor.

“İnsan evini bir arkadaşına parmağıyla işaret ettiğinde hangi ev olduğunu anlatabilmeli. Çünkü ev kişiye özeldir…”

İnsanların parmak izleri, ses tellerinin bile birbirinden farklı olduğunu bilirken neden aynı tip yapılara mahkum edildiğini sorgulayan bu projede beklentilerinizi hep üst sırada tutabilirsiniz.

Bilgi için tıklayın!

Her kültürün kendine göre yaşantısının ve mimarisinin ayrı olduğunun ortak paydanın sadece “konfor” olduğunun altını çizen Nazenin Konakları projesi her aile tipine özel farklı yaşam alanları sunuyor. Bahçe dubleksinden çatı dubleksine kadar 3+1 ile 5,5+2 arasında değişen daire seçenekleriyle sizi ayrıcalıklı bir yaşamı paylaşmaya davet ediyor.

Nazenin Konakları Çengelköy Konut Projesi

“Kişi yaşadığı ortamda kendini rahat, ahenkli ve huzurlu hissetmeli.”

Hangi dönemde olursak olalım insanlar yaşam tarzlarına ve felsefesine uygun konforlu ve fonksiyonel yaşam alanları hayal ediyor. Sadece geleneksel ya da sadece modern mimarilerin tek düzeliğinden uzak duran Nazenin Konakları sofistike yaşam yaşam alanlarına sürpriz mimari detaylarla heyecan veriyor.

Nazenin Konakları Çengelköy Konut Projesi

Kişilerin yaşam tarzlarına, stillerine ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan farklı kat planları ev sahiplerinin kendini rahat, ahenkli ve huzurlu hissetmeleri için en ince detayına kadar düşünülmüş.

Geleneksel aile yaşamının bütün ihtiyaçlarını bir evde karşılamak adına uzun süren çalışmalar sonucunda son halini alan Nazenin Konakları alçak katlı bloklarıyla farklı ve geleneksel Türk evi mimarisini çağrıştıran tasarımıyla 9 blok, 92 daire ve seçkin markaların bulunacağı 15 mağazadan oluşuyor.

Bilgi için tıklayın!

Nazenin Konakları Çengelköy Konut Projesi

Ayrıcalıklı Sosyal Alanlar ve Hizmetler

2500 m² açık 1500 m² kapalı alanda sağlıklı ve zinde bir yaşamın kapılarını açan Nazenin Konakları‘nda kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı planlanmış özel sosyal tesisleri sayesinde hem spor yapacak hem de komşularınızla keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Nazenin Konakları Çengelköy Konut Projesi

Kadınlara tahsis edilen özel gül bahçesi, özel kapalı yüzme havuzu, fitness alanı, Pilates/Spinning stüdyoları, site içerisinde yürüyüş parkurları, Türk Hamamı/Sauna/Masaj odası ve komşularınızla vakit geçireceğiniz, özel günlerinizde de misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz her türlü detayı düşünülmüş Nazenin Cafe sakinler için seçkin bir yaşam stili sunuyor.

TRT1’in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul‘un ana sponsoru olan Nazenin Konakları ile ilgili detaylı bilgiyi 444 9 483‘den veya www.nazeninkonaklari.com ‘den alabilirsiniz. Projenin Instagram adresi ise @nazeninkonaklari

Nazenin Konakları Çengelköy Konut Projesi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir