Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Fulyan’da Alışverişin Tam Vakti!

Fulyan’da Alışverişin Tam Vakti!

Fulyan.com.tr'de Kış İndirimi

Türkiye’nin en seçkin tesettür giyim markalarından Armine, Kayra, Tuğba, Nihan, 7İklim, Doque, Avenna gibi isimlerin ürünlerini satışa sunmakta olan Fulyan, 05-12 Aralık 2014 tarihleri arasında “1 Ürün Alana 2. Ürün Yarı Fiyatına” kampanyasıyla adeta gardroplarımızı mutlu ediyor. Üstelik kampanya tüm ürünlerde geçerli. Mevcut indirimlere ek bu fırsatı kaçırmayın!

buton

Soğuk havanın da etkisini fazlaca göstermesiyle Kaban ve Manto ihtiyacının yoğun olduğu bu günlerde kaban ve mantoyu daha ucuza almak için baharı beklememize artık gerek kalmıyor. Yeni Sezon ürünlerde de aynı kampanyadan yararlanabilmek Fulyan.com.tr müşterilerini ayrı bir mutlu ediyor olsa gerek.

Fulyan.com.tr'de Kış İndirimi

Tesettür giyimin sadece seçkin markalarıyla çalışmayı ilke edinmiş olan Fulyan.com.tr siparişi en hızlı kargoya teslim eden alışveriş sitesi hedefi için de oldukça çalışıyor. Öyle ki siparişler aynı gün kargoya veriliyor.

Fulyan.com.tr'de Kış İndirimi

Kapıda ödeme sistemi, 9 taksit avantajı ve yurtdışı gönderiminin de mevcut olduğun Fulyan.com’da koşulsuz değişim ve iade de yapabiliyorsunuz. Şimdiden iyi alışverişler. Hemen başlamak için linke tıklayabilirsiniz, www.fulyan.com.tr

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *