Forma Girmenin Yeni Sırrı, AYSFİT Studio

Forma Girmenin Yeni Sırrı, AYSFİT Studio

Kadınlara Özel Aletli Pilates Aysfit Spor Merkezi

Türkiye’nin en kapsamlı ilk ve tek muhafazakar değerlere sahip kadınların ihtiyaçlarını gözeterek hazırlanan spor ve güzellik merkezi AYSFİT Studio, şimdilerde forma girmenin en yeni sırrı.

Şehrin gürültüsünden uzak ancak bir o kadar da şehrin merkezinde yer alan konumuyla İstanbullu kadınların en popüler adreslerinden biri olan AYSFİT Studio, yeşillikler içerisinde sakin ve en önemlisi biz kadınların özel olduğunu her hizmeti ile tekrar tekrar hatırlatan, sadece kadınlara özel hizmeti olan bir spor ve güzellik merkezi.

AYSFİT Studio sadece fit kalmanızı değil, dengenizi, koordinasyonunuzu ve kaslarınızı geliştirmenize de olanak sağlıyor. Ayrıca muazzam bir yeşillikler içerisinde konumlanan keyifli cafe bölümü de spor öncesi ve sonrası stres atmanın en keyifli yolu.

AYSFİT Studio hakkında detaylı bilgi almak için Büşra Erdoğan Toraman sunuculuğunda gerçekleşen “Yeşil Topuklar ile Kahve Arası” videosunu izleyebilirsiniz.

AYSFİT Studio ile Odaklan ve Kendini Aş!

Tüm başarıların ortak sırrı çok çalışmak, odaklanmak ve motivasyondur. En önemlisi ise bunları yapmayı deneyen her insan “kendimi aştım” diyor olmasıdır. Muhafazakar değerlere sahip kadınların uzun yıllardır aradığı spor merkezi anlayışı geçtiğimiz yıl Aysfit Studio ile hayat buldu. İstanbul’un merkezinde doğa ile iç içe Büyük Çamlıca’da konumlanan Aysfit Studio, muhafazakar kadınların da artık aktif olmaları, yeni zorlukların üstesinden gelmeleri ve kişisel hedeflerine ulaşmaları için motive etme konusunda büyük bir girişim.

Kadınlara Özel Aletli Pilates Aysfit Spor Merkezi

Şimdi siz de kendinizi aşmak istiyorsanız bunu Aysfit Studio ile başarabilirsiniz. Yoga, Fitness ve Aletli Pilates gibi birçok farklı alanda hizmet sunan merkezde, diğer spor merkezlerinden farklı olarak kişiye özel Sportif Yaşam Koçluğu hizmeti de sunuluyor. Yapılan vücut analizi sonrası hangi spora ve beslenme düzenine uygun bir programın size uygun olduğu araştırılarak sonuca en hızlı biçimde ulaşmanız hedefleniyor. Uzman akademisyen ve antrenörler eşliğinde yapılan vücut analizi, uzman diyetisyenlerle hazırlanan beslenme düzeni AYSFİT Studio’nun forma sokma sırlarından sadece biri. Bu merkez tüm kadınlara mükemmel bir spor deneyimi yaşatmak için her ayrıntıyı en ince detayına kadar düşünüyor ve en profesyonel biçimde uygulamaya başlıyor. Aysfit Studio, mücadeleyi seven kadınları yani sizi çağırıyor! Yüksek enerjili bir ortamda profesyonel antrenörlerden alacağınız formda girme tüyolarıyla şimdi siz de kendinizi aşabilirsiniz.

Kadınlara Özel Aletli Pilates Aysfit Spor Merkezi

Neden AYSFİT Studio?

Yesiltopuklar.com ekibi olarak İstanbul’un göbeğinde yer alan Büyük Çamlıca’yı çok seviyoruz. Şehirli bir kadın, yoğun temposunda kendi için zaman ayıracaksa ve şehirden bir nebze olsun uzak kalmayı arzuluyorsa Büyük Çamlıca’dan başka neresi onu memnun edebilir ki…

İşte Aysfit Studio‘yu sevme nedenlerimizden birisi şehrin içinde ama bir o kadar da şehrin karmaşasından uzakta, yeşillikler içinde, sakin ve huzurlu olması. Hiçbir spor merkezinde bulunmayan aletli pilates yapma olanağı ise bir diğer sevme nedenlerimizden. Burası kadınlara özel hizmet veren spor merkezi olmasının yanı sıra, İstanbul’un sayılı aletli pilates merkezlerinden de biri. Bizi Aysfit Studio’ya çeken bir sır daha var. Burada kendimizle baş başa kalıp keyifle spor yapabiliyor, forma girebiliyor ve aynı zamanda profesyonel cilt bakım uzmanından yardım alabiliyor olmamız. Burada yaptırdığınız cilt bakımıyla kendinizi çok daha özel ve çok daha mutlu hissedeceksiniz.

Kadınlara Özel Aletli Pilates Aysfit Spor Merkezi

Üstelik size bir sürprizimiz de var! 2016 yılı Mart ayı sonuna kadar Aysfit Studio‘ya gidip, ‘sizi Yeşil Topuklar’da gördüm ve geldim’ derseniz anında %10 indirim sizin oluyor. Şimdi sizde hemen odaklanın ve kendinizi aşın! Aysfit Studio’nun kusursuz hizmet anlayışı ise motivasyonunuz olsun.

www.aysfitstudio.com

Kadınlara Özel Aletli Pilates Aysfit Spor Merkezi

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *