Fire Room Ataşehir: Bilindik Sokak Lezzetlerine Spesiyal Dokunuşlar

Fire Room Ataşehir: Bilindik Sokak Lezzetlerine Spesiyal Dokunuşlar

Fire Room Ataşehir Kara Trüf Burger

İstanbul Küçükbakkalköy’de yemek pişirmeyi kariyerden önce tutku haline getirmiş, ardından bu konuda eğitimlerle ve tecrübelerle uzmanlaşmış şeflerin himayesi altındaki Fire Room Ataşehir, modern lezzetlere orijinal dokunuşlar katarak, severek yediğimiz tatlarda farklı nüanslar bulmamızı sağlayan bir yer. Mekanı küçük, lezzetleri devasa olan bu işletme, her daim kalabalık ve yoğun oluşundan da ne kadar özel olduğunun sinyallerini veriyor. Farklı görünümleri ve özgün tatları ile gönüllerde taht kuran burger ve tostların yer aldığı mekanın detayları yazımızda!

Fire Room Ataşehir Sucuk Ekmek - Sosisli

Bilindik sokak lezzetlerine spesiyal dokunuşlar

Bildiğimiz hamburgeri, bilmediğimiz biçimlerde hazırlayıp, özgün lezzetler yakalamayı başarmış olan mekan, bu sayede de kısa sürede geniş çaplı bir üne kavuşmuş. Bu nedenle hafta içi akşam saatleri ve özellikle hafta sonlarında bir hayli kalabalık olan işletme, sıra beklemeye değecek yiyecekleri menüsünde barındırıyor.

Klasik hamburgerleri her yerde bulabileceğini düşünüp, yeni bir şeyler denemek isteyenlerin mutlaka uğraması gereken bu işletme, ara ara aklınıza düşeceğinden emin olduğumuz seçenekler sunuyor.

Fire Room Ataşehir Kara Trüf Burger - Fatboy-Falafel

Elazığ tostundan Falafele ani geçişler yaşatan mekan

Mekanın menüsünde bilindik tatların özgün yorumlarına rastlamak mümkün. Menünün içeriği ise bir çeşit doğu-batı sentezi havasında karşımıza çıkıyor. Ekmek arası kasap sucuktan, Elazığ köfte tostuna, falafel dürümden, kokoreçe kadar farklı çeşitlere sahip olan mekanda, fireroom burger ve siyah ekmeğiyle kara trüf burger öne çıkanlar arasında yer alıyor.

Fire Room Ataşehir Kara Trüf Hamburger

Dana karburga ile yapılan burgerler de bir hayli ilgi çekici gözüküyor. Bol malzemesi, özgün tarzı ve lezzetli tadı ile Fatboy da menüde göze çarpan hamburger seçeneklerinden.

Fire Room Atşehir Kaburga Taco

Fire Room Küçükbakkalköy’de özgün lezzetlerin, farklı konseptlerin ve kendine has yorumların bütünleştiği, yetenekli ve tecrübeli şeflerin özenerek hazırladığı yiyeceklerin yer aldığı keyifli bir mekan… Ev yapımı lezzetlerin de yer aldığı mekan, zaman zaman sıra bekletmek durumunda bıraksa da, her zaman buna değdiğini hissettiriyor.

  • Fire Room Ataşehir İletişim:
  • Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi, Işıklar Caddesi, No:30/1, Ataşehir/İstanbul

Mekan Editörü Esra Ünal

Fire Room Atşehir Churros

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir