Festival Severler, Türkiye’nin İlk Online Festivali Esrastyle.com’da Buluşuyor.

Festival Severler, Türkiye’nin İlk Online Festivali Esrastyle.com’da Buluşuyor.

Covid-19’un esir aldığı sosyal hayatımızda bir takım değişiklikler mecbur hale gelirken, neredeyse herkesin temel ihtiyaçlarından biri olan alışveriş alışkanlıkları da değişim gösteremek zorunda kaldı.

Kontrollü sosyal hayat olarak ifade ettiğimiz yeni dönemde sosyal mesafe ve hijyen kuralları hayati önem taşıyor. Bu dönemi sağlıklı ve sorunsuz şekilde geçirmek için özellikle kalabalık ortamlardan uzak durmamız gerekiyor. İşte tam da bu süreçte hayatı kolaylaştıracak ve aynı zamanda festival mantığı ile tüketicilere indirimli ürünler ve hiç bir yerde olmayan fiyat ve ödeme avantajları sunan Esrastyle.com, Türkiye’nin ilk online alışveriş festival alanı olarak hayatımızdaki yerini aldı.

Kuruluşundan itibaren Kayseri ve İstanbul‘da gerçekleştirdiği başarılı festivallerle, seçkin firmaları müşterilerle buluşturan Insta Event Alışveriş Festivali, girişimci Esra Karaaslan‘ın öncülüğünde artık tüm bu etkinlikleri online ortama taşıyor. Alışveriş festivallerinin sunduğu bir çok avantajı sunmasının yanında, seçkin butiklerden güvenle alışveriş yapmanıza imkan tanıyan Esrastyle.com’da yaptığınız alışverişlerde herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda canlı destek ile müşteri temsilcinizden hızlıca destek alabiliyorsunuz.

Özellikle Ramazan günlerinde tüm alışverişde kargonun ücretsiz olduğu festival sitesinde giyimden ev tekstiline, züccaciyeden dekorasyona, çocuk giyiminden kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine, deterjan ve temizlik ürünlerinden gıdaya kadar yüzlerce farklı alternatif ürün grubu sizi bekliyor.

Metrelerce uzayan kuyruklarda beklemeden, maske veya eldivene gerek olmadan onlarca standı gezerek yüzlerce farklı ürünü inceleme şansına sahip olacağınız Esrastyle.com‘un son dönemde online alışveriş alanında yapılmış en önemli yatırımlardan biri olarak görüyoruz.

Covid-19’un bir anda hayatımızdan çekip gitmeyeceğini bildiğimize göre özellikle insanların yoğun olarak bulunduğu AVM, Mağazalar ve Festival alanları gibi sağlık riskleri barındıran ortamlar yerine, telefon, tablet ve bilgisayarınızdan bu festival alanını keşfedebilir, birbirinden farklı indirim ve kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Online festival kültürünün sunduğu avantajlar elbette bununla sınırlı değil, işte alışverişinizi daha keyifli ve güvenli hale getirmek için sunulan avantajlardan bazıları;

  • Sosyal medyada ayrı ayrı görebileceğiniz tüm ürünleri tek bir çatı altında inceleyebilirsiniz.
  • Yapacağınız alışverişlerde her türlü soru, görüş, şikayet veya öneriler için satıcılarla değil, Esrastyle.com yetkilileriyle iletişim kurabilir, böylece tüm alışveriş sürecinizde tek bir muhatab ile iletişimde kalabilirsiniz.
  • Ürün iade süreçlerini satıcılarla değil, Esrastyle.com ‘un müşteri temsilcileriyle yürütebilirsiniz.
  • Ödemelerinizi kredi kartına taksitle yapabilirsiniz.
  • Müşteri temsilcilerinden canlı destek alabilirsiniz.
  • Esrastyle.com, her ürün için en iyi fiyat garantisini sunar, ürünleri farklı yerde farklı fiyatlarla görme ihtimaliniz bulunmamaktadır.

İster evinizin ister kendinizin istersenizde aile bireylerinizin her türlü ihtiyacı için yerinizden dahi kalkmadan alışveriş yapabileceğiniz Esrastyle.com ‘u keşfetmeye hemen başlayın!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir