Ferraceci ile Yaz Bir Başka Güzel

Ferraceci ile Yaz Bir Başka Güzel

Ferace ve Abaya Modelleri 2014 Ferraceci

Feracenin Butik Markası: FERRACECİ

İlkbaharla birlikte havalar iyiden iyiye ısınmaya başladı… Isınan havalarla birlikte “ferace” sezonu da açılmış oldu.

Kim feraceyi sevmez ki? Her tesettürlü kadının gardırobunda en az bir tane ferace mutlaka vardır. Siyahın asil duruşu ile feracenin bol ve serin tutan etkisi başka hiçbirşeyle karşılaştırılamaz. Rahat, pratik ve aynı zamanda asil havasıyla feraceler yaz mevsiminin olmazsa olmazları arasında olmayı başarıyor. Peki, ferace alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Aklınıza takılan soruların yanıtları  için önerilerimize kulak vererek en şık ve en kullanışlı  feraceye sahip olabilirsiniz…

Ferace ve Abaya Modelleri 2014 Ferraceci

Ferace Nereden Alınır?

Günlük kullanımının yanısıra özel günlerin de en büyük kurtarıcısı olan feraceler popüleritesini hızla yükseltmeye devame diyor. Ancak her ferace size dilediğiniz konforu sunmayabilir. Bu yüzden kaliteli bir kumaşa ve doğru bir kesime sahip olması en önemli kuraldır. Peki, feraceyi nereden almak gerekir derseniz, ürün ve kumaş kalitesi, özgün tasarımları ve yenilikçi, genç tarzı ile FERRACECİ en doğru adres olacaktır.

Ferace ve Abaya Modelleri 2014 Ferraceci

Ferace modellerinde eşsiz ve özel tasımlar sunan merkezi İstanbul Çamlıca’da butik tarzında faliyet gösteren ve 2 arkadaşın ortak olarak kurduğu FERRACECİ markası 2012 yılından bu yana hizmet veriyor. Tesettür alanında ihtiyaca yönelik olarak 70’e yakın ferace ve 30’a yakın elbise modelleri ile farklı ve yenilikçi alternatifler sunan FERRACECİ 2014 yazında yine en sevilen ve en çok tercik edilen ferace markası…

Üstelik markanın online alışveriş sitesi olan Feraceci.com ile dilediğiniz modeli, dilediğiniz yerden sipariş verebilirsiniz.

Ferace ve Abaya Modelleri 2014 Ferraceci

Feracede En Marifetli Renk: Siyah

Türkiye’de yükselişe gelen FERRACECİ markası en popüler ve en çok talep gören markalarından biri. Koleksiyonlarında titizlikle seçtikleri kumaşlar ve modellerle size rahat bir yaz vaad ediyor.

Dış giyim de feraceler, klasik ve zamansız bir parçalardır. Siyah feraceler güçlü ve otoriter bir havanın yanısıra asil ve nezaketi de vurgular nitelikte. Unutmamak gerekir ki asil bir görünümü en iyi siyah bir ferace ile yakalarsınız. Ayrıca siyah renkteki feraceler her renkte şal ve aksesuarlarla çok şık kombinlenebilir.

Ferace ve Abaya Modelleri 2014 Ferraceci

Feracede Modern ve Yenilikçi Desenler

Ferraceci 2014 yazına yine iddialı bir giriş yapıyor ve yeni koleksiyonunda klasikleşen siyahın yanı sıra farklı renklerde ön planda. Şu sıralar tüm dünyayı etkisi altına alan çiçek desenleri FERRACECİ ‘nin kuleksiyonuna da yansıdığını görüyoruz. Evet, şimdilerde feraceler klasik formlarını korurken yenilikçi detaylarla çok daha şık…

Ferace ve Abaya Modelleri 2014 Ferraceci

Zamansız bir parça olan feraceler, en tarz, en anlamlı ve en vazgeçilmez tercihlerimizdendir. Zarif ve zayıf göstermede de feracenin etkisi yadırganamaz, bu yüzden kadınların ilk tercihidir.

Hiç zaman kaybetmeden gardırpbunuzda bu yenilikçi ferace tasarımlarına yer açmak istiyorsanız keyifli bir alışveriş molası verin ve Feraceci.com‘u ziyaret edin!

Ferraceci İletişim:
Facebook: Ferraceci Ferrace
Instagram: Ferraceci

Adres: Büyük Çamlıca Hanımseti Çıkmazı  No:14 Kısıklı Üsküdar
Telefon: 0544 422 76 01 – 0505 788 66 46

Outlet Adres: Namazgah Atalar Sokak 3B Üsküdar
(Üsküdar Aslı Börek karşı sokağı)

İşte sezonun en şık ferace modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir