Ferahlık Hissi Uyandıran Parçalarla Güzel Günlere Hazırlık

Ferahlık Hissi Uyandıran Parçalarla Güzel Günlere Hazırlık

2020 Tesettür Giyim Sena Sever

Tüm dünyayı etkisi altına alan zorlu sürecin üstesinden gelmeye başladığımız şu günlerde 2020 yazına rengi, dokusu ve modeli ile ferahlık hissi uyandıracak parçalarla güzel günler için hazırlık yapıyoruz!

“Evdekal” sürecinin ikinci evresine geçtiğimiz şu günlerde motivasyonumuzu yüksek tutup içimizi ferahlatan parçalarla dışarıda keyifle vakit geçirebileceğimiz günlerin hayalini kuruyor, planlarını yapmaya başlıyoruz.

Uzun Etekli Tesettür Kombinler

  • Kombin Detayları:
  • Etek: Lisa Marie Fernandez
  • Bluz: Doen

Ferahlatan Limon Etkisi

Limonun hem kendisi hem kokusu hem de rengi ferahlık hissi yakalamıza yetiyor. 2020 yazında bu rengi kombinlerimizde bolca kullanmaktan korkmuyoruz. Limon sarısının en iyi arkadaşı ise naturel tonlar oluyor.

Tesettür Kombinler

Çiçekli Yazla Ferahlık Hissi

Bahar dönemini evde geçirdik, dallarda açan bahar çiçeklerini görmek şimdilik başka bahara kaldı. Ama moralimizi bozmuyoruz baharın iç açan ve ferahlık hissi veren çiçeklerini kombinlerimize taşıyoruz. Mango koleksiyonundan seçtiğimiz salaş tunik hem haki çanta hem de ekru tonlarda çanta ile yakın dostluk kurabiliyor. Peki sizin seçiminiz hangi çantadan yana olurdu?

2020 Yazlık Tunik Kombini

Fırfırların Ferahlık Hissi

2020 yazının gözde trendlerinden birisi de fırfırlar oluyor. Fırfırlı elbiseler ve tunikler ferahlık hissi uyandıran görüntüleriyle ılık esen yaz rüzgarlarını anımsatıyor. Naturel tonların dinlendirici etkisini, ferahlatan fırfırlarla eşleştirmenin tam zamanı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir