Feradje 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Feradje 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Feradje’den Kış Şıklığı

Soğuk havaların ve sert esen rüzgarların şıklığınızı bozmasından korkuyorsanız Feradje 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu‘na göz atın!

Estetiği kıyafetin kendisinde tutup, kadın bedeninin kendine özgü estetiğini saklamayı hedef alan Feradje yaz aylarında kadınların vazgeçilmez parçası feracelerle adını büyük harflerle yazdırırken, kış ayına özel hazırladığı Ferah Kapsül isimli ara koleksiyon ile de gönülleri fethediyor. Marka sahibi Gülhan Karalı bu yeni koleksiyon ile ilgili “Sonbahar kış sezonunda kalın kumaşlar koyu renkler ve çok hareket içeren tarzların yorucu olduğu düşüncesinden yola çıkarak, daha “ferah”, daha hafif biraz da renkli ve sade dokunuşlarla bir koleksiyon hazırlamaya karar verdik. İsmi de bu düşünceyle ortaya çıkarak ‘Ferah Kapsül’ oldu” yorumunda bulunuyor.

Asıl Konu Yalın ve Sade Olmak

Ferace modelleri ile dünya çapında hayran kitlesine sahip olan Feradje, 2015-16 sonbahar/kış koleksiyonunda yenilikçi kesimleri ve mevsimi yansıtan renkleriyle şehirli gardırobun vazgeçilmez parçalarına sahip.

Bu sezon kıyafetler sadece hayallerden ibaret değil. Bu yıl ayakları yere basan, sade, şık ve estetikten taviz vermeden pratik tasarımlar Feradje‘den geliyor.

Feradje 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu‘nun dikkat çeken sade ve yalın parçalar şehirli gardırobun vazgeçilmezi olacak. Yedi özel parçadan oluşan Ferah Kapsül siyah fringe kap, siyah rainy trenchcoat, bordo yün panço, kahve kürk kap, ekru şanel kap, laci viktorya kadife kap, kiremit spor kap parçalarından oluşuyor. Koleksiyonun anahtar parçaları arasında ise kahve kürk kap, fringe kap ve laci viktorya kadife kap var. Koleksiyonun renk paletinde siyah ve gri melanjın yanı sıra kahverengi, lacivert, kiremit rengi ve  beyaz gibi tonların hakimiyeti dikkatlerden kaçmıyor. Markanın imzası haline gelen feraceler ise ultra hafif kumaşlar ve yenilikçi kesimleriyle yine baş rolde.

Cesur Kürk

Leopar desenler, düz kesimler, büyük yakalar, toprak tonları. Kürk kaban deyince akla gelen bu kelimeler ve unsurlar rafa kalktı! Kürkün en cesur hali yalın ve özgür olmak!

Feradje 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu‘nda öne çıkan kürk kap yenilikçi tasarımı sayesinde soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak. Kahve kürk kap hiç modası geçmeyen faux-fur den üretilen bir tasarım. Tesettür giyim koleksiyonlarda görmeye alışık olduğumuz kürk yelekler, Ferah Kapsül koleksiyonunda form değiştiriyor. En kaliteli kürklerden tasarlanan kahve kürk kap stilinde farklılık oluşturmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Güçlü Siyah

Her yere, her ortama, her havaya uyum sağlayan siyah bu sezon Feradje koleksiyonununda da güçlü bir şekilde yer buluyor.

Feradje baştan aşağıya kullandığı püskül detayı ile bohem bir siluet kazandırdığı kap modeli tüm bedeni siyahın kendinden emin ve güçlü duruşuyla donatıyor. Farklı ve yenilikçi stiliyle tam boy Fringe Kap her dolapta kendine yer bulacak.

Yepyeni Bir Heyecan “Zeynep by Feradje”

Tecrübe ve deneyimini yepyeni bir marka ile taçlandırmak için adım atan Feradje’de keyifli bir heyecan var.

Çok daha düşük bütçeli fakat bir o kadar da yaşamın içinden ve kullanışlı parçaları Feradje kadınına sunmak için hazırlıklar sürüyor. Marka sahibi Gülhan Karalı Balcı yakın bir zaman sonra satışa sunacakları yeni markası Zeynep by Feradje için çalışmalarının son hızda sürdüğünün haberini verdi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir