Feracem 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Feracem 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Feracem Ferace Abaya Çarşaf

Eskimeyen Dost “Feracem”

Ona özel ve evrensel desek çok mu oluruz? Bizce hayır!

Her sezonun, her dönemin ve dünyadaki hemen hemen tüm Müslüman kadınların vazgeçemediği ferace bu sezon da baş tacı… Hem de fazlasıyla!

Feracem Ferace & Çarşaf bu başarıyı 10 yılı aşkın tecrübesiyle gözler önüne seren ender yerli markaların başında geliyor. Yesiltopuklar.com moda editörlerinin radarına takılan Feracem 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu kumaş seçimleri, elegan duruşuyla şık ve pratik..

Feracem Ferace Abaya Çarşaf

Feracelerin Baş Kahramanı; Siyah

Siyah bu yıl da feracelerin vazgeçilmez rengi fakat bu sefer yanına işlemeleri ve gold desenleri de almış! Feracem tarafından elegan bir yorumla tasarlanan feraceler, günümüzün modern siluetini de yansıtıyor.

Feracem 2015 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu zarif detaylar, ışıltılı desenler ve özgün işlemelerle dolu.. Sıradanlığı kıran sofistike ruh hemen hemen her parçada kendini hissettiriyor. Feracem ile yeni sezon ferace modelleri hayallerin de ötesinde. Bu yılın ayakları yere basan tasarımları ise sade, şık ve asaletinden taviz vermeden pratik.

Feracem Ferace Abaya Çarşaf

Ferace Alışverişinde Online Devrim

Markaların online alışveriş alternatifleri biz masa başı çalışanlar, alışverişe vakit bulamayanlar, pratik alışverişi sevenler için oldukça doğru bir tercih oluyor. Feracem’in online alışveriş sitesi Feracem.net de alışveriş yapmaktan keyif aldığımız sitelerin başında geliyor.

Şimdi sizlerde yeni sezon ferace modellerini yakından incelemek ve hemen sipariş vermek için Feracem.net ‘i ziyaret edin!

Feracem Ferace Abaya Çarşaf

  • Feracem Ferace & Çarşaf İletişim:
  • Adres: Alikuşçu Mahallesi Yavuzselim Caddesi Müstakimzade Sokak No: 29 Fatih / İstanbul / Türkiye
  • Telefon: 0212 631 10 36
  • Şubeler:
  • Atatürk Mah. Melek Sok. No:11 Sincan Ankara
  • Fatih Mah. Veysel Sok. No:4/B Pursaklar Ankara
  • Cumhuriyet Mah. Necatibey Cad. No:45/B Polatlı Ankara

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir