Fendi Kabanları Çok Sevdik!

Fendi Kabanları Çok Sevdik!

Fendi 2014 Kış Koleksiyonu

Tasarımcıların rahat ve konforu esas olarak oluşturduğu şık montlar, spor bir stili seven hanımların en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında gelmektedir.

Özellikle soğuk kış günlerinde kar ve yağmurdan hiç etkilenmek istemiyorsanız, içinde kendinizi sıcacık hissedeceğiniz spor mont modellerini gelin birlikte inceleyelim…

Fendi 2014 Kış Koleksiyonu

Genç hanımların ve kendini genç hissedenlerin tercihi olan spor mont modellerinde tasarım ve renklerdeki zenginlik özellikle kış mevsiminde tarz sahibi hanımlara modern bir şıklık sunmaktadır. Sporla moda arasındaki akımın kıyafetlere de yansıması, her sezon tasarımcılara farklı modellerde ilham kaynağı olmaktadır.

Fendi 2014 Kış Koleksiyonu

Bu sezon özellikle uzun bir kış mevsimi yaşayacağımızı düşünürsek, spor mont modellerine de talebin fazla olacağını söyleyebiliriz. Soğuklarla aranız hiç iyi değilse günlük stilinizde rahatlığın adı olan spor mont modellerinde kendiniz için farklı ve sıra dışı modelleri tercih edebilirsiniz.

Fendi 2014 Kış Koleksiyonu

Şunu da hatırlatmak isteriz ki; mont bir nevi dış kıyafettir. Mont ilkbahar yaz mevsimlerinde rüzgarlık bir saferi, sonbahar kış mevsiminde ise kışlık bir giysidir.

Fendi 2014 Kış Koleksiyonu

Sonbahar veya kışlık, mont ve kabanlarda aranan en büyük özellik giysinin rahat olmasıdır. Dar kalıplar insan vücudu için ayrıca sıhhi olmamaktadır. Diğer bir husus, rüzgara yağmura, kara dayanıklı ve böyle bir konfora haiz olmalıdır. Üçüncü bir özellik ise, koleksiyonun kreatif değerler bütünü içinde insan vücudunda zarif ve şık durmalıdır.

Fendi 2014 Kış Koleksiyonu

İşte tüm bu özellikler Fendi‘nin yeni sezon koleksiyonunda mevcut! Kabanlar, montlar, hırka ve yelekler… Fendi’nin kışlık koleksiyonu ile bu kış içimiz tam manasıyla ısınacak.

Fendi 2014 Kış Koleksiyonu

Yorumlar

“Fendi Kabanları Çok Sevdik!” için bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir