Fazla Kilolarınızla Barışmanızı Sağlayacak Stil Önerileri

Fazla Kilolarınızla Barışmanızı Sağlayacak Stil Önerileri

Alia Büyük Beden Dış Giyim

Son zamanların en trend görünümleriyle “sihirli kombin”lerin formülünü veriyoruz. Fazla kilolarınızla barışmanızı sağlayacak stil önerilerini dolapların joker parçalarıyla yapmanın yolu oldukça basit. Gelin büyük beden tesettür giyimde bu formülün ana bileşenlerini öğrenin ve kombinlerinize hemen uyarlayın.

Etek/Elbise ve Kazak Kombinleri

Elbise ya da Etekleri Bol Kazaklarla Kombinleyin

2018/19 sonbahar – kış sezonunun en trend ikilisi, fazla kilolarınızla barışmanızı sağlayacak. Elbise ya da eteklerle kombinlenen bol kazak görünümleri yıl boyunca karşımıza çıkarken, bu eşleşmenin sihirli bir taraflı da var. Özellikle üst bölgesi alta göre daha kilolu olan kadınların tercih edeceği görünümde (iki salaş parçanın bir arada durması daha kilolu göstereceğinden) elbiseleriniz tam bedeninize göre olmalı.

Refka Büyük Beden Etek

Gri Etek – Refka: Satın Al

Yüksek Bel Etekleri Kalça Hizasındaki Ceketlerle Eşleştirin

Etek – kazak kombinleri üst bölgesi kilolu kadınlar için daha uygunken etek hırka kombinleri de alt bölgesi kilolu kadınlara hitap ediyor. Bunun için yüksek bel eteklerinizle, eteklerin içine sokuşturacağınız tişörtleri eşleştirin. Bu ikiliye kalça hizasında biten hırka ya da ceketleri kombinleyin. Olduğunuzdan daha ince ve uzun gösterecek bu kombine bir de topuklu zarif bootie’leri tercih edin.

Alia Triko Tunik&Etek İkili Takım

İkili Takım – Alia: Satın Al

Takım Parçaları Dolaplara Ekleyin

Baştan aşağı tek renkle kombin yapmak son zamanların en trend görünümlerini yakalıyor. Bunun içinse sezonun takım parçaları çok işinize yarayacak. Takımlarda dikkat etmeniz gereken iki nokta var. Üst bölgesi kilolu olanlar kalem eteklerle A kesim tunikleri kombinlemeli. Alt bölgesi daha kilolu olanlarsa neredeyse etek görünümündeki pantolonlarla kalçayı kapatacak uzunluktaki tunikler olmalı.

Alia Büyük Beden Tesettür Elbise

Haki Elbise – Alia: Satın Al

Kilolu Bölgede Koyu İnce Bölgede Açık Renkleri Kullanın

Ton sür ton trendi son zamanların en sevilen akımlarından. Kilolu kadınların kurtarıcısı olacak bu trendle ışık oyunlarını öğrenmeniz gerek. Bu görünüm için seçeceğiniz ana rengin koyu tonlarını daha kilolu bölgelerde, açık tonlarını daha ince bölgelerde kullanmalısınız.

Alia Büyük Beden Siyah Yelek-Beyaz Gömlek

Siyah Yelek – Alia: Satın Al

İçe Aydınlık Dışa Karanlık Renk Seçin

Fazla kilolarından şikayetçi kadınların aklında olması gereken bir başka renk oyunu daha var. İçe aydınlık, dışa karanlık renklerdeki tasarımlarla kombin yapmak. Örneğin, beyazdan vazgeçemiyorum diyenlerdenseniz, beyaz bir elbiseyi siyah maksi boy bir paltoyla kombinleyin.

Seçil Store Büyük Beden Panço

Pelerin ve Pançolardan Yardım Alın

Üst bölgesinde fazla kilolarından dert yanan tesettürlü kadınların yardım alacağı iki harika parça var. Sezonun da trendi olan pelerin ve pançolar… Tam da bedeninize göre bir elbiseyi kombinlerken ortaya çıkan bel ve çevresindeki fazlalıkları bu tasarımlarla örtmeniz mümkün.

Şal Bağlama Stilleri

Şalın Bir Ucunu Uzun Bırakarak İncelik Oyunu Yapın

Ufak tefek stil ipuçları bile ince göstermek için oldukça etkili. Örneğin, tercih ettiğiniz ikili takım parçalarda kullanacağınız şalınızın bir ucunu uzun bırakarak önünüze alın. Düzlüğü ikiye parçaya bölecek bu küçük işlem özellikle üst bölgesi kilolu kadınlar için oldukça sihirli.

Alia Büyük Beden Tesettür Dış Giyim

Midi Boylarla Topuklu Bot/Bootie ya da Çizmeleri Deneyin

İnce görünmenin bir başka yolu da uzun gözükmekten geçiyor. Bu sebeple günlük şıklığı yansıtacağınız günlerde son zamanların en konforlu topuklularını deneyebilirsiniz. Kalın ve hafif topuklu bot, bootie ya da çizmeler görünümünüzü anında değiştirecek.

Merve Dağlı Camel Sally Trençkot

Camel Trençkot – Merve Dağlı: Satın Al

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir