Yeşiltopuklar Online Alışveriş ve Tesettür Giyim

Fatih Tesettür Giyim Butikleri (2016)

Fatih Tesettür Giyim Butikleri (2016)

Fatih Tesettür Giyim Butikleri 2016

Fatih’in Keşfedilmemiş Butikleri

Geçtiğimiz hafta paylaştığımız ve yoğun ilgi gören Erenköy Tesettür Giyim Butikleri ve Başakşehir Tesettür Giyim Butikleri konularına bir yenisini daha ekliyoruz. Tesettür giyim alışverişinin en yoğun olduğu semtlerden birisi hiç kuşkusuz Fatih‘tir. Ölçülü giyinen kadınların uğrak yeri olan Fatih, cadde üzerinde boydan boya sıralanmış mağazalar günlük giyimden abiye ve gelinliğe kadar her türlü tasarımı barındırıyor.

Tesettür giyim markalarının yanı sıra özel tasarımlarını butiklerinde sunan birçok tasarımcı da Fatih’in ara sokaklarında, apartman katlarında kendini saklıyor. Bununla beraber, Fatih’e uğradığınızda sadece saklı butiklere değil, Cengiz Aktürk, Tekbir, Setrems, Alvina, Avenna, Aker, Armine, Jaade, Kayra, Tuğba, Puane, Ghisa gibi daha birçok tesettür giyim markasına ulaşabilirsiniz.

İşte Fatih’in saklı kalan tesettür giyim butikleri

Fatih Tesettür Giyim Butikleri 2016

Beyazsel / Çizgisel Butik

Fatih’teki giyim mağazalarına daha gelmeden yol üzerindeki bir apartmanın ikinci katında harika tasarımlar barındıran bir butik var! Çizgisel Moda adıyla hizmet veren tasarımcının tasarladığı zarif modellere bayılacaksınız. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız bu modellerin yanı sıra özel dikimle de hayalinizdeki modele ulaşabilirsiniz.

Beyazsel / Çizgisel Butik İletişim:
Adres: Fevzipaşa Cad. No: 101 Kat: 3 Fatih / İSTANBUL
Telefon: 0 (539) 380 31 14

Fatih Tesettür Giyim Butikleri 2016

Pınar Şems Butik

İnternet üzerinden birçok tasarımını gördüğünüz Pınar Şems‘in Fatih’te bir butiği yer alıyor. İçerisinde kendi tasarımlarının yanı sıra farklı tesettür giyim tasarımcılarının ürünlerini de bulunduran butikte, Gamze Polat’ın da koleksiyonundaki tasarımları da görebilmeniz mümkün.

Pınar Şems Butik İletişim:
Adres: Akşemseddin Mah. Fevzipaşa Cad. 17/1 Fatih İSTANBUL
Telefon: 0 (212) 533 94 44

Fatih Tesettür Giyim Butikleri 2016

Tuay Karaca Butik

Özel günlerinizde harika bir görünüme bürünmek istiyorsanız uğrayacağınız ilk adreslerden olması gereken Tuay Karaca, tasarımlarıyla dünya modacılarına rakip olacak koleksiyonlara sahip. Birbirinden özel bu ürünlere bakarken bile kendinizi masal dünyasında hissedebilirsiniz.

Tuay Karaca Butik İletişim:
Adres: Akşemseddin mh.Fevzi Paşa Cad No:17 Fatih İSTANBUL
Telefon: 0 (212) 858 19 20

Fatih Tesettür Giyim Butikleri 2016

Minel Aşk Butik

Minel Aşk Butik, tesettürlü hanımların her türlü ihtiyacını karşılayarak günlük giyimden özel giyime kadar birbirinden özel tasarımları barındırıyor. Özellikle internet satışlarıyla birçok sitede yer alan Minel Aşk’ın ürünlerini gidip görüp deneyip almak isterseniz Fatih’e uğramalısınız.

Minel Aşk Butik İletişim:
Adres: Akşemseddin Mah. Fevzipasa Cad. No29 Fatih İSTANBUL

Fatih Tesettür Giyim Butikleri Pembe Pırıltılar Butik

Pembe Pırıltılar Butik

Günlük giyimden abiye giyime birçok tasarımı barındıran Pembe Pırıltılar Butik, kendi tasarımlarıyla da şıklığınıza şıklık katacak. Adı gibi şirin ürünleri butiğinde bulunduran butik, Fatih’in saklı butikleri arasında yer alıyor.

Pembe Pırıltılar Butik İletişim:
Adres: fevzipaşa Cad. Kınalızade Sok. No: 21/a Fatih İSTANBUL
Telefon: 0 (212) 533 09 77

Yazı: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *