Fatih Karadeniz Pidecisi, “Türkiyenin En İyi Pidecisi”

Fatih Karadeniz Pidecisi, “Türkiyenin En İyi Pidecisi”

Alkolsüz Mekanlar  Fatih Karadeniz Pidecisi

Alkolsüz Mekanlar: Fatih Karadeniz Pidecisi

1957 yılında kurulan ve değişik tarihlerde, pek çok gazete tarafından “Türkiye’nin en iyi pidecisi” unvanına layık görülen Fatih Karadeniz Pidecisi lezzet ailesine Ispanaklı Pideyi ekledi.

Karadeniz’in çıtır çıtır, taş fırında pişen pidelerinden yemek için Karadeniz’e kadar gitmeye gerek yok. Yöresel malzemelerini pidesiyle buluşturan Fatih Karadeniz Pidecisi, kıymalı, peynirli, yumurtalı peynirli pide çeşitlerine yenisini ekleyerek ıspanaklı pideyi meraklılarıyla buluşturuyor.

Dekorasyonu ve güler yüzlü hizmeti ile kalpleri ve damakları fethedecek Fatih Karadeniz Pidecisi, herkesin zevkini düşünerek ıspanaklı pideyle lezzet tutkunlarının karşısına çıkıyor.

Alkolsüz Mekanlar  Fatih Karadeniz Pidecisi

Bir saat boyunca kaynatılan ıspanağın muhteşem peynir kreması ile buluşmasından ortaya çıkan benzersiz birlezzetIspanaklı Pide, sebze severlerin gönlünü fethedecek. Lezzete şeklini ve adını veren pideler, Fatih Karadeniz Pidecisi’ne özel sunumu ile müdavimleri ile buluşuyor.

Yarım asırlık tecrübe ve lezzetin ortak noktası olan Fatih Karadeniz Pidecisi,özelıspanaklı pidesiyle lezzet listesini genişletiyor. ‘Sebze Tutkunları’nımemnunedecek, dumanı üzerinde yepyeni lezzet, yemek yemeyi keyfe dönüştürmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Fatih Karadeniz Pidecisi
Adres:
Zeyrek Mah. Büyükkaraman Cad. No: 45/47 Fatih – İstanbul
Tel: 0 212 523 97 95 / 0 212 635 05 09

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir