Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Fashion Week’e Damgasını Vuran “Tanju Babacan”

Fashion Week’e Damgasını Vuran “Tanju Babacan”

Tanju Babacan

Genç yaşlarda aldığı başarılar ile kendini Türkiye’ye tanıtan Tanju Babacan en çok kalplerimizi kadına şiddet konulu yaptığı defile ile fethetmişti. Kendisi gibi yaptığı tasarımlarda marjinal olup, izleyenlerin gözlerini kamaştırdı. Defilesinde motivasyonunu kimya bilimi olarak belirleyen ve koleksiyonunun adını “CHANGE CONSEPT” olarak belirleyen Tanju Babacan izleyenleri tek kelime ile “bü-yü-le-di”!

Tanju Babacan Fashion Week Defilesi

Koleksiyonun büyük bir kısmını mor ve sarı renk olarak gördük. Kullandığı kumaşlar genel olarak triko ve lazer kesim deri olarak gördüğümüz defilede kullanılan biçimlerde renkler kadar dikkatleri üstüne çekiyor.

Tanju Babacan Fashion Week Defilesi

Defilede kullanılan saçlar kare kutu biçimini yansıtıyor. Geometrik desenler ile buluştuğunda siyah&sarı birleşimi gerçekten harika görünüyor.

Defilenin en dikkat çeken parçası olarak örümcek ağı hissi yaratan parçası oldu. Defilenin en çok alkış alan parçası olarak belirlenen bu tasarım podyuma çıktığı dakikadan podyumdan inene kadar alkışları üzerine topladı. Tanju Babacan’ın defile bitiminde gösterdiği sempatik ve sevecen tavrı, davetlilerin bir kez daha gönlünü fethetmesine sebep oldu.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *