Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Farklı İhtiyaçlar, Farklı Tasarımlar Lase’de Home’da

Farklı İhtiyaçlar, Farklı Tasarımlar Lase’de Home’da

LasedeHome Çeyizlik Cam Ürünler

İlk perakende satış mağazasını Üsküdar Libadiye Caddesi’nde açan Lase’de Home, sınırlı sayıda ürettiği dekoratif objelerden oluşan özel koleksiyonları ile zor beğenenler için mükemmel alternatifler sunuyor.

LasedeHome Çeyizlik Cam Ürünler

Lase’de Home’un eşsiz cam ürünleri, antik çağlardan başlayıp 19.yy’a kadar Anadolu coğrafyasının kültürel durumunu yansıtırken bir tür ayna niteliği taşıyor. Anadolu’da kurulmuş medeniyetlerin iz bırakan hikayelerini farklı bir bakış açısıyla yeniden hayat bulmasını sağlıyor.

LasedeHome Çeyizlik Cam Ürünler

Farklı ihtiyaçlar, farklı tasarımlar

25 yıldır 18 ülkede tercih edilen ve Türkiye’nin önde gelen cam üreticilerinden Beykoz Cam sanatının en önemli temsilcilerinden Abka Cam’a bağlı Lase’de Home sınırlı sayıdaki özel üretimleri ile gelin adaylarının da bir numaralı tercihi.

LasedeHome Çeyizlik Cam Ürünler

Lase’de Home, özellikle çeyiz hazırlığında olan gelin adayları için birbirinden şık ve özel tasarımlarıyla sizleri hayallerinizden de öteye götürüyor. Çok kültürlü Anadolu tarihinin olmazsa olmazlarından olan cam, çeyizlerin de en şık tamamlayıcısı. Yeni-eski, modern-klasik, farklı zevklere ve değişik ihtiyaçlara yönelik onlarca özel cam seçeneği ile Lase’de Home farklı ihtiyaçlar için farklı seçenekler sunuyor. Biz seçerken çok zorlandık. Bakalım bu kadar çeşitten siz hangisini seçiyorsunuz?

LasedeHome Çeyizlik Cam Ürünler

Zor beğenen, sanata ve el yapımı objelere düşkün olan herkese Lase’de Home‘un eşsiz cam koleksiyonlarını incelemelerini tavsiye ederiz. Açıkcası biz incelemeye doyamadık…

Lase’de Home’un eşsiz ürünlerini sizde merak ettiyseniz %20 ekstra indirim avantajından yararlanmak için hemen mağazaya uğrayabilir veya İstanbul dışındaysanız, Instagram yada Facebook üzerinden “YeşilTopuklar indirimden yararlanmak istiyorum” demeniz yeterlidir!

LasedeHome Çeyizlik Cam Ürünler

Yesiltopuklar.com Okurlarına %20 İndirim!

Lase’de Home ‘dan sadece YeşilTopuklar.com okurlarına özel indirim fırsatı!

Cam ev eşyası alanında lider marka olan Lase’de Home’da Aralık 2015’e kadar, geçerli olan tüm ürünlerde %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor!

LasedeHome Çeyizlik Cam Ürünler

Tek yapmanız gereken Lase’de Home’un benzersiz ürün yelpazesinden, beğendiğiniz ürünleri seçmek ve Yesiltopuklar.com okuru olduğunuzu söylemek!

www.lasedehome.com

Lase’de Home İletişim:

Adres: Bulgurlu Mahallesi Libadiye Cad. No:7/B Üsküdar – İstanbul

Email: info@lasedehome.com
Tel: 0216 650 8042

Facebook/lasedehome
Instagram/lasedehome

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *