Evlilik Hazırlıkları Fuarı Çiftlerin Yardımına Hazır

Evlilik Hazırlıkları Fuarı Çiftlerin Yardımına Hazır

Evlilik Hazırlıkları Fuarı 2016

Düğün hazırlıkları, çiftlerin en çok yorulduğu, koşuşturmaktan nefes almaya bile vakit alamadıkları dönemlerdir. Eşya seçimi, balayı planları, düğün detayları derken günler su gibi geçip gider. Bir bakmışsınız, düğün günü gelip çatmış. Bu konularda deneyimli aile büyüklerine sahip olanlar için işler biraz daha kolaydır. Ama düğün süreci konusunda fikir ve destek alabileceğiniz yakınlarınız yoksa, yükünüz iki kat ağırlaşır. Düğünle ilgili yeni trendleri takip etmek, markaları araştırmak, alışveriş yapmak bir kahve içmeye bile vakit bırakmaz. Düğün ve evlilik fuarları, düğün arefesinde olan çiftler için bulunmaz nimetlerdir.

Evlilik Hazırlıkları Fuarı İstanbul

Düğün hazırlığı yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bu fuarlarda bulabilirsiniz. Firmaların standlarında bilgi alabilir, indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yakın dönemde evlenmeyi planlıyorsanız, 2002 yılından beri evlenecek çiftlerin en büyük yardımcısı olan “Evlilik Dünyası – Evlilik Hazırlıkları” fuarını ziyaret ederek düğün hazırlıklarınıza start verebilirsiniz.

Pronovias Gelinlikler

Evlilik Dünyası, Evlilik Hazırlıkları Fuarı

Bu yıl 14. kez gerçekleşecek Evlilik Hazırlıkları Fuarı, 29 – 31 Ocak 2016 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı‘nda çiftleri ağırlayacak. Fuar boyunca, evlilik hazırlığı sürecini kolaylaştırmak adına sektörün önde gelen firmaları, çiftlerle buluşacak. Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nın açılış defilesini Ebru Şancı yapacak. Gelinlik, damatlık, davetiye, nikah şekeri, davet-organizasyon, kına, kuyumcu, fotoğraf gibi düğün alışverişinde ihtiyaç duyulan pek çok firmanın yer aldığı fuarda hayalinizdeki gün için aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Evlilik sektöründeki gelişmeleri ve yeni trendleri görmek için, Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nı ziyaret etmeyi unutmayın.

Yer: İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı
Tarih: 29 – 31 Ocak 2016

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir