Evitare Eşarp Modelleri 2012

Evitare Eşarp Modelleri 2012

Evitare-Eşarp-Modelleri-ve-Fiyatları

Evitare Eşarp Modelleri ve Fiyatları 2012

Türkiye’de bir ilk, serin tutan eşarp…

Evitare eşarpları, 2012 eşarp modelleri sıradışı ve özgün tasarımlarıyla  hepimizi büyüledi. Evitare ekibi yaptığı araştırmalar sonucunda, Türkiye’de ilk kez serin tutma özelliğine sahip eşarp üretimini gerçekleştirdi. Evitare eşarpları nano teknolojiye sahip, sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen ‘COOL TOUCH’ malzemesi ile üretilmektedir…

Bu malzeme kumaş üzerinde 3 katmanlı bir aktarım sistemi oluşturur. Bu sistem sayesinde vücutta oluşan ısı ve nem çok hızlı bir şekilde emilerek, kumaşın dışına atılır.  ‘COOL TOUCH’ malzemesi bu işlemi diğer normal eşarplardan çok daha hızlı yapmaktadır. Böylece Evitare eşarpları kullanıcılarının vücut ısılarını sabit tutarak eşsiz bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Evitare eşarplarının üzerindeki ‘COOL TOUCH’ malzemesi narin yıkamalara dayanıklıdır. Yıkama talimatına uyduğunuz takdirde serin tutma özelliğini uzun süre koruyacaktır. Evitare eşarpları, nefes alabilen %100 polyester micro fiber’den üretilmiştir. Yıkandığında rengi solmaz ve çok kısa sürede kurur. ”Evitare” İtalyancada ‘Sıradışı’ anlamına gelmektedir.

Eşarp Modelleri” ile ilgili diğer yazılarımız için Tıklayın.

Evitare Eşarp Modelleri 2012

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir