Evitare 2013-2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Evitare 2013-2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Evitare Eşarp ve Şal Modelleri 2014

Zamanın nasıl geçtiğiniz anlayamıyoruz. İlkbahar yazı kovalıyor, sonbahar kışı. Her sezon ayrı eşarp modelleri ve renklerini takip etmek ve satın almak bazı zamanlar zahmetli olmakta. Evitare 2013 2014 Sonbahar Kış eşarp modellerinin zaman ve sezon kavramı adeta yok gibi.

Her sezon ve her mevsim rahatlıkla tercih edebileceğiniz Evitare eşarp modelleri, renk ve desen seçenekleri ile tesettürlü hanımlara oldukça zengin bir seçenek sunmakta. Bu sezon Evitare eşarbın tasarımlarındaki modern ve farklı desen seçenekleri, gardıroplarınızda canlı bir hava oluşturacak gibi görünüyor.

Evitare Eşarp ve Şal Modelleri 2014

Tesettürlü hanımlar için her sezon ipek eşarp mı, şal mı, ikilemi her zaman olmaktadır. Bize göre bu iki örtü türü, kombin seçeneklerinize göre farklı kullanım zamanlarında tercih edilmeli. Geleneksel bir tarzınız var ise ipek eşarp seçeneklerini önerebiliriz.

Evitare 2013 2014 Sonbahar Kış sezonunda asimetrik desenler, paralel çizgilerin ahenkle yorumlanması, sezon trendi olan floral desenler, puantiyenin çiçek modelleri ve asimetrik desenler ile estetik yorumu öne çıkan parçalar arasında yer almakta.

Evitare Eşarp ve Şal Modelleri 2014

Eşarp ve çanta kombinini her zaman tutturamıyorsanız eğer, Evitare Markasının aynı renk ve modeldeki çantalarını da tercih etmenizi önerebiliriz. Sade ve tek renk bir kombinde aynı modeldeki eşarp ve çanta şıklığının, tarzınıza farklı bir stil ve enerji sağlayacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir