Evinizi Bayram Davetlerine Hazırlayın!

Evinizi Bayram Davetlerine Hazırlayın!

Evinizi Bayram Davetlerine Hazırlayın

Crate and Barrel’ın fark yaratan ürünleri ile hazırlayacağınız sofranız, şıklığı ile her bayram hatırlanacak. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik ürünleri ile evlerin vazgeçilmezi olan Crate and Barrel, kalabalık bayram sofralarına şıklık katıyor. Sevdiklerinizi bir masa etrafında buluşturan ve lezzetli yemeklerle donatılan bayram sofraları, Crate and Barrel’ın zengin ürün çeşitliliğiyle tamamlanıyor.

Crate and Barrel’ın Bennett koleksiyonu, farklı parçalarla şık kombin imkanı sunarken; bayram sofranızı hazırlarken yaratıcılığınızı konuşturmanız için sizi özgür bırakıyor. Yuvarlak ve kare tabak seçenekleri bulunan Bennett serisinde, yemek takımında olması gereken temel parçaların yanı sıra özel sunumlar için kullanılabilecek servis ürünleri de yer alıyor. Marin serisi, mavi, beyaz, gri, kırmızı ve yeşil alternatifleriyle özlenen bayram sofralarına rengi yansıtırken, serinin şık fırın kapları ise fırından direkt masaya servis edilebilecek şıklıktaki tasarımıyla fark yaratıyor.

Evinizi Bayram Davetlerine Hazırlayın

Sadeliği ile göz dolduran bayram sofraları

Roulette koleksiyonu, kaliteli görünümüyle sofralarda göz doldururken bayram davetlerine eşsiz bir zarafet katıyor. Denize atılan taşın yaydığı halkalar gibi sakin ve belirsiz dairelerle bezenmiş Roulette serisi, Crate and Barrel’ın bayram davetleri için önerdiği yemek takımları arasında yer alıyor.

Bir incinin sade şıklığından ilham alan White Pearl koleksiyonu, yalınlığıyla özlenen bayram sofralarını çağrıştırıyor. Koleksiyonun üzerindeki kabartma noktalar yemeklerinizin lezzetine uyum sağlarken, serideki zengin ürün çeşitliliği kalabalık sofra hazırlığında hayatı kolaylaştırıyor. Crate and Barrel’ın yalın ve zarif çizgilere sahip olan Stacatto serisi, kenarındaki minik kabartma desenleriyle 1900’lü yılların stil esintilerini sofralarınıza taşıyor. Stacatto serisi, büyük porsiyonlara göre şekillendirilmiş olması sayesinde, özenle donatılmış bayram sofraları için en uygun alternatifler arasında yer alıyor.

Evinizi Bayram Davetlerine Hazırlayın (3)

Bayram Sofralarına Şıklık Katacak Özel Tasarımlar

Zevkle hazırlanan bayram yemeklerinde size eşlik edecek olan All-Clad tencere ve tava serisi, her tür ocakta günlük kullanım için tercih edilebiliyor. Seride bulunan All-Clad Yapışmaz Tava, alüminyum dolgulu tabanı sayesinde ısının yüzeyde eşit dağılmasını sağlıyor ve pişirme anında sapı ısınmadan rahatça kullanım imkanı sunuyor.

Bayram davetlilerinde sunumlarınızı özenle sergilemenizi sağlayan Galvin Büfe, Crate and Barrel’ın ilham veren önerileri arasında yer alıyor. Geleneksel ve modernin mükemmel birleşimi olan Galvin Büfe, kalabalık sofralarda servis takımlarınızı ve yemek öncesi atıştırmalıklarınızı göz kamaştıran bir düzende sunmanız için davetlerinize eşlik ediyor.

Evinizi Bayram Davetlerine Hazırlayın (2)

Crate and Barrel, bayramda mutfaklarına yenilik katmak isteyenlere French Kitchen Mutfak Masasını öneriyor. Bayram kahvaltılarına sadeliğiyle ilham kaynağı olacak olan French Kitchen Mutfak Masası, zarif tasarımıyla mutfağınıza ferahlık katıyor.

Crate and Barrel, kalabalık sofralarınızı tamamlamanız için ilham kaynağı olacak ürünleriyle sizleri, Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir