Evinize Güzellik Katmanın Sırları

Evinize Güzellik Katmanın Sırları

D-Home Ev Dekorasyon ve Tekstil

Bağdat Caddesi’nde merkezi bir konumda bulunan D-Home, uzun yıllar ev tekstili ve dekorasyonuyla ilgilenen Dilek Ülke tarafından kurulmuş butik bir ev güzellik merkezi…

Dilek Ülke ev tekstil ve dekorasyon alanında mesleki sırlarını Yesiltopuklar.com okurları için paylaştı.

D-Home Ev Dekorasyon ve Tekstil

Kısa Sürede Demode Olmayacak Mekanlar

Stil sahibi ve güzel atmosferi olan mekanları çok seviyor, kendimizi içinde huzurlu hissetmeyi arzuluyoruz. Her kadının hayatında değer verdiği şeyler vardır ve hiç şüphesiz ev dekorasyonu da bunların başında geliyor. Ancak yanlış tercihler sonucu ortaya çıkan demode ev dekorasyonları belli bir süre sonunda iç karartıcı olabiliyor. Bu hataya düşmemek için neler yapılması gerektiğini D-Home‘un kurucusu Dilek Ülke şöyle anlatıyor; “Bu konuda yapılan en büyük hata, çok iddialı ürünleri sırf son moda diye satın almak! Çok iddialı olmasına rağmen yaşadığımız mekanı kısa süre içerisinde sıkıcı hissettirmeye başlayan bu objeler, ev dekorasyonunda yapılan en büyük hata. Bunu tolere etmenin en akıllıca yolu ise zamansız ve huzurlu bir atmosfer oluşturacak renk, forma sahip ürünlere ağırlık vermek.

D-Home Ev Dekorasyon ve Tekstil

Stil Sahibi Bir Ev için Ayrıntılara Önem Verin

Satışa sunulan ürünlerin %60’ı yurt dışından ithal olan D-Home ‘da Avrupa’nın ev ve dekorasyon trendlerini yakalamak mümkün. Her yerde bulamayacağınız exclusive ve ithal ürünlerle yaşam alanlarınızın da en az sizin kadar özel olduğunu düşünen D-Home, dekoratif aksesuarlardan ev tekstiline kadar evinizle ilgili her ürünü bulabileceğiniz en doğru adres. Üstelik D-Home ihtiyaç ve talepler doğrultusunda hazırlanan ürünlerle, kişiye özel keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

D-Home Ev Dekorasyon ve Tekstil

Oturma Alanlarına Renk Katan Yastıklar

Yastık deyip geçmeyin… Salondan yatak odasına kadar, mekana hareket ve renk katmak için yastıklardan yardım alabilirsiniz. D-Home ‘un renkli yastıklarıyla evinize baharı erkenden getirmenin şimdi tam zamanı…

D-Home Ev Dekorasyon ve Tekstil

Şık ve Asil Sofralar

Özel ve farklı ürünleriyle dikkat çeken D-Home sofralarda da göz dolduruyor. Zarafeti sofralarla buluşturan D-Home‘da, tamamen el işçiliğiyle üretilen aksesuarlardan dikkat çekici objelerine, desenleriyle olduğu kadar dokularıyla da dikkat çeken yastıklarından her biri sanat eseri görünümünde olan sofra aksesuarlarına kadar pek çok seçenek yer alıyor.

D-Home Ev Dekorasyon ve Tekstil

Özel davetlerde gümüş efektinin etkisi tartışılmaz. Sunuş şeklinizi değiştirerek bir yemeği görsel bir şölene dönüştürebilir ve davet sofranızı unutulmaz kılabilirsiniz. Uzun uzun sohbetlerin edileceği, en sevdiklerinizi ağırlayacağınız ve büyük bir özenle hazırladığınız davet sofralarınızın nefes kesici olmasını istemeniz gayet doğal. Özel davetlerinize gümüşün şıklığını ve altının ihtişamını D-Home farkı ile yansıtabilirsiniz.

D-Home Ev Dekorasyon ve Tekstil

Yeniliklerden haberdar olmak için D Home ‘u Instagram ve Facebook‘tan da takip edebilirsiniz.

D Home Adres
Adres: Mehmet Akif Ersoy Sokak No:2/1A Çatalçeşme/İstanbul
Tel: 0216 386 50 24
www.dhomedilekulke.com

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir