Evde Bahar Gibi Eseceğiniz 2 Çiçekli Etek Kombini

Evde Bahar Gibi Eseceğiniz 2 Çiçekli Etek Kombini

Midi Çiçekli Etek Modelleri

Sosyal izolasyon süresince evde geçirdiğimiz bu süre zarfında, baharı en fazla balkondan eşlik edebiliyorsak; çiçek açan eteklerle ev stilinizle bahar gibi esmeye ne dersiniz?

Şimdilerde rengarenk çiçek açana renkli baharı en içten selamlayan bu etek modelleri ev stilinizin tamamlayıcısı olacak.

Baharlık Çiçek Desenli Etek Kombini

  • Kombin Detayları:
  • Etek: Mango – Satın Al
  • Üst: Paris Georgia

Çiçek Tutkunu

İlkbaharın romantik enerjisini Mango koleksiyonundan kat kat formlu çicek desenli midi etekle karşılamaya hazır mısınız? Şimdilik sadece balkondan eşlik ettiğimiz baharı üzerimizde taşımak ev modumuzu yükseltmek için en akıllıca seçim olabilir. Gerçek bir çiçek tutkunu olanlar için daha iyi bir seçenek düşünemiyoruz!

Çiçek Desenli Etek Kombini

Etek: Dries van Noten

Bahar Dalları

Güneşin göz kırpmaya başladığı şu günlerde, floral desenli eteklerle ilkbaharı selamlarcasına… Geçiş mevsimlerinde herkesin aklına düşen ‘Ne giyeceğim?’ sorusu, güneşi tepede görenler ama sosyal izolasyon nedeniyle henüz adımını dışarı atamayanlar için üzerine çok düşünülecek bir konu değil. Yeter ki güneş en yüksek noktada olsun. Ekru üzeri üzeri bahar dallarının yoğun olduğu etek ve tek renk bir üst romantik ama aynı zamanda modern vurgu yaparken; yüksek ökçeli turuncu terlikler feminenliği ön planda tutan yan rolün hakkını ustalıkla veriyor.

Midi Çiçekli Etek Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir