Ev Dekorasyonun Hardal Rengi Furyası

Ev Dekorasyonun Hardal Rengi Furyası

Hardal Sarısı Ev Dekorasyonu

Sonbahar ve kış mevsimlerinin en trend renklerinden biri olan hardal, ev dekorasyonunda güçlü bir dönüşüm gücüne sahiptir. Hardal rengini, doğru renklerle kombinleyerek evinize şıklık ve sıcaklık katabilirsiniz. Koyu sarı olarak bilinen hardal, son zamanlarda klasik kullanımının dışında iddialı kombinlerde ve aksesuarlarda kullanılmaya başlanmıştır. Altının gücünü çağrıştırmasının yanında sakin ve naif bir renk olan hardal, özellikle kış aylarında evinizde aradığınız değişikliği yapmanıza aracılık edebilir. Eğer bütün bir odanın rengini değiştirmeye cesaret edemiyorsanız, hardal rengi berjerler, halı veya puf ile odanıza yumuşak bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Hardal Sarısı Dekoratif Halı

Ev dekorasyonunda hardal hangi renklerle uyumludur?

Dekorasyonda modern görünümlerden hoşlanıyorsanız, hardal sarısı ile kullanabileceğiniz ilk seçenek bej tonlarıdır. Hardal ve bej renkleri ile dekore edilmiş bir salon, misafirlerinizin kalbinde yumuşak ve sakin bir etki bırakacaktır. Biraz daha iddialı bir görünüm istiyorsanız, hardal rengini çikolata kahvesi ile birlikte kullanmayı deneyebilirsiniz. Daha karakteristik evler için çikolata kahvesi en doğru seçimlerden biridir. Hardal tonlarındaki koltuklarınızı, çikolata kahvesi halıyla veya kırlentlerle hareketlendirebilirsiniz.

Hardal Sarısı Ev Aksesuarları

Dekoratif aksesuarlarda hardal furyası

Son zamanlarda dekorasyon dergilerinde veya magazalarda sıklıkla hardal tonlarında aksesuarlara rastlamaya başladık. Gri, bej, füme odalara canlılık ve sıcaklık katmak için hardal aksesuarlara bir şans verebilirsiniz. Hardal kırlentler, hardal çerçeveler, hardal biblolar salonunuzda doğal bir etki uyandırabilir.

Hardal Sarısı Duvar ve Perde

Duvar veya perdelerde hardal kullanımı

Duvarlarınızı boyamak için yeni bir ton arıyorsanız, boya markalarının yenilikçi hardal tonlarına göz atmalısınız. Klasik hardal renginin yerine, daha doğal ve sıcak hardal tonları arasında büyülenebilirsiniz. Sadece antrenizin duvarlarını hardala boyayarak, iç odalarınıza sıcak bir geçişe sahip olabilirsiniz. Bej mobilyaların kullanıldığı bir salonda, hardal duvarlar veya hardal perdeler modern bir etki bırakabilir.

Yaşam alanınızda renklerin gücünü kullanarak değişiklikler yapmak, ev halkının ve misafirlerinizin evinizde vakit geçirirken daha huzurlu hissetmelerine yardımcı olabilir.

Yorumlar

“Ev Dekorasyonun Hardal Rengi Furyası” için bir cevap

  1. didem dedi ki:

    Yeni evlenecem ve koltuk takimi alfik kre.ve hardal kombinasyonlu .yalniz nasil bir fon perde secmeliyiz krar veremedik yardimci olursaniz cok sevinirm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir