ETSTUR Güvencesiyle Kutsal Toprakları Ziyaret Edin

ETSTUR Güvencesiyle Kutsal Toprakları Ziyaret Edin

Ets Tur Umre Turları

Etstur, sizi kutsal topraklarda Umre ibadetini yerine getireceğiniz manevi bir yolculuğa çıkarıyor. Umre Turları, kutsal toprakların tüm güzelliklerini yaşayabileceğiniz, farklı program alternatifleriyle sizi bekliyor.

Ekonomik, uzun süreli, kısa süreli, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı, lüks ve daha fazlası… Her bir misafirin talebi doğrultusunda pek çok alternatif sunan Etstur ile kutsal topraklarda; tarih, kültür ve maneviyat yolculuğuna çıkmaya hazırlanın.

Ets Tur Umre Turları Medine

Kutsal Şehir Medine
Peygamber Şehri” olarak bilinen Medine, Hac ve Umre vazifelerini yerine getirmek isteyen misafirlere, hem kültür turu hem de ibadet yaparak huzuru bulabilecekleri bir atmosfer sunuyor. Hz. Muhammed’in kabrinin bulunduğu Peygamber Camii Mescid-i Nebevi, cennet bahçesi olarak bilinen Ravza-i Mutahhara, Uhud Dağı, Yedi Mescidler ilk İslam devleti olarak kurulan kutsal şehir Medine’de karşınıza çıkacak yerlerden sadece birkaçı…

Ets Tur Umre Turları

“Şehirlerin Anası” Mekke
“Şehirlerin Anası” olarak bilinen Mekke, İslam’ın 5 şartından biri olan Hac görevini ya da umre ziyaretini yerine getirmek isteyenlerin en önemli adresi… Hz. Muhammed’in doğduğu ve Müslümanların kıblesi olarak bilinen Kabe’nin bulunduğu Mekke’de, ibadetini yerine getirmek isteyenler için pek çok kutsal mekan var. Mescid-i Haram, Hira Mağarası, Nur Dağı, Arafat Dağı ve Zemzem Kuyusu bu büyüleyici şehirde göreceğiniz kutsal mekanlar arasında…

Ets Tur Umre Turları Mustafa Karataş

Dileyen misafirler Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın vereceği konferanslarla manevi umre yolculuğunda yepyeni ufuk kapılarını aralayabilirsiniz. Ulaşımdan konaklamaya, uzman rehberlik hizmetinden içerisinde tavaf tesbihi ve seccade dahil her detayın düşünüldüğü hediye setine kadar herkes için en uygun şartları sunan Etstur’un, 11 gece 12 gün sürecek olan Umre Turu’nun ilk kalkış tarihi 7 Kasım. Siz de Etstur güvencesiyle ruhunuzu dinlendirecek bu atmosferi yaşama fırsatını kaçırmayın.

Ets Tur Umre Turları Mekke

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir