Etnik Desenlerle Kombinler

Etnik Desenlerle Kombinler

Her insan, her an değişik düşünce ve duyguların yönetiminde kendisine bir yol belirler. Kombinlerinde, bir takım somut değerler kadar soyut değerlerin de estetik büyüsü emrindedir. Özellikle sanatsal anlamda etnik ve otantik imgeler, giyim kuşamda kendini belli eder.

Bugünkü kombinlerimizde, biraz klasik, biraz mistik ve biraz da fantastik değerleri içinde barındıran, bunun yanında da etnik desenlerin derinliği olan stil ip uçlarını bir araya getirmeye çalıştık.

Etnik Desenli Uzun Ceket Kombini

Kombin1: Ceket:Etro, Ayakkabı: Valentino, Çanta: Chloe

Etnik desenlerle gelen asalet

Afrika mitolojisinde totem bir rüzgara kapılan, etnik özellikli kombinasyon. Bir saray efsunu vücuda göre tasarlanmış, yerel motiflerle dengelenmiş uzun bir ceket. Beyaz gömlek ve siyah pantalonla asil bir imge algısı. Babet ayakkabı, ipek şalla birlikte, çizgi üstü şık bir çanta eşlik ediyor. Adeta büyüleniyorsunuz.

Etnik Desenli Ceket Kombini

Kombin2: Ceket: Etro, Etek: Tibi, Şal: Kayra

Geçmişten günümüze motiflerin gücü

Alın size esatirül evvelinden kalma bir yakasız ceket. Motifleriyle nice yok olmuş uygarlıkları taşırsınız üzerinizde. Beyaz gömlekle, ışıltılı gold babetler ve yine ışıltılı vintage pileli klasik bit etek. Diğer aksesuarlarla bir Saba Melikesi gibisiniz.

Etnik Desenli Siyah Beyaz Uzun Ceket Kombini

Kombin3: Ceket: Etro, Çanta: Valentino, Ayakkabı: Christian Louboutin

Şıklığın vintage hali

Bir kaftan asil durduğu kadar sade, motifleriyle vintage değerleriyle şıklığı yansıtıyor. Ayrıca siyah, pileli etekle şıklık devam ediyor. Beyaz gömleğin yanısıra şık stilettolarla birlikte çantanın güzelliği ve zerafeti insanın aklını alacak kadar etkili. Bir masal ülkesinizdesiniz sanki.

Etnik Desenli Uzun Ceketle Spor Kombin

Kombin4: Ceket: Etro, Ayakkabı: Miista, Çanta: Tory Burch

Spor giyimde etnik desen farkı

Sadeliğini soyut desenleriyle perçinlemiş masalsı bir trençkot. Mistik ambiansıyla beyaz bir uzun gömlek, fantastik ve feminen saks renkli ayakkabı, rahatlığıyla sportif bir kot. Eşarbınızla doğallığınızla özgürsünüzdür artık.

Umarız bu dört kombinde kendinizi şıklık içinde bulursunuz. Sizler de farklı kombinler deneyin. Şıklığınızla mutlu olun.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir