Esra Keskin Demir’den Tesettür Çizgilerine Uyan Kaliteli ve Fonksiyonel Ürünler

Esra Keskin Demir’den Tesettür Çizgilerine Uyan Kaliteli ve Fonksiyonel Ürünler

Esra Keskin Demir Tesettür Tunik Modelleri

Tesettürlü hanımlar için üretilen muhafazakar ürün seçenekleri gittikçe çoğalıyor. Yıllardır kıyafet alış verişimizi Türkiye’ye geldiğimizde tamamlıyoruz. Bu gelişimizde, ilk kez rahatlıkla tam anlamıyla hem tesettür çizgilerine uyan, hem de şık, fonksiyonel kıyafetler tasarlayan markalardan alış veriş yapma imkanımız oldu. Ben de bu sevincimi, ürünlerinden memnun kaldığımız markaları sıralayarak, sizinle paylaşmak istedim.

Esra Keskin Demir Tesettür Tunik Modelleri

Tasarımlarını ve ürün kalitesini beğendiğim markalardan bir tanesi Esra Keskin Demir. Tasarımcının kendisiyle yüz yüze tanışma fırsatımız olmasa da, sitemizin yazarlarından olması itibariyle, uzun zamandır Instagram hesabını takip ediyorum. Türkiye’ye gelmek üzere hazırlık yaparken, açıkçası kendimden çok, kızlarıma kıyafet bulmakta zorlanıyordum. 12 ve 17 yasında iki kızım var. İkisi de tesettür konusunda oldukça hassaslar. Özellikle büyük kızım, tesettürlü ürünler satan mağazalara girdiğimizde ürünlerin kol boyunun bilek kemiğine kadar inmemesi, etek boylarının ayak bileğinin üzerinde kalmasından rahatsızlık duyuyor. Tuniklerin dizinin altında olmasını tercih ediyor. Tabii ki yaz sıcağında serin tutan, doğal kumaşlardan üretilmiş uzun tunikler bulmak oldukça zor oluyor.

Esra Keskin Demir Tesettür Tunik Modelleri

İşte Esra Keskin Demir’in kaliteli, fonksiyonel, tesettür çizgilerine özen gösterilmiş ürünleri bu aşamada bizim kurtarıcımız oldu. Öncelikle Esra hanımın ürünlerinin en çok beğendiğimiz yönü kumaşlarının kaliteli olması. Bir çok tesettür markası, müşterileri düşünmeden, daha ucuz olduğu için sentetik kumaşları tercih ediyorlar. Ama bu kumaşlar sıcak havalarda hem terletiyor hem de cildi rahatsız ediyor. Mesela sentetik kumaşlardan hazırlanmış sallar, sıcak havalarda bunaltıyor. İşte bu sebepten dolayı kaliteli kumaş kullanan markalar hemen tüketicinin beğenisini kazanıyor. Esra hanımın pamuklu tuniklerinin yanı sıra serin tutan kumaşları tercih etmesi, sadece bizi değil, bütün müşterilerini memnun ediyor.

Esra Keskin Demir Tesettür Tunik Modelleri

Poplin tuniklerin yanı sıra, uzun penye tişörtler de diğer markalara nazaran vücut hatlarına oturmadığı için dökümlü duruyor. Özellikle tek cepli sevimli tişörtlerin her renginden sipariş verilebilir, hepsi bir birinden güzel! Minik detaylarla süslenmiş minimalist kıyafetler, sade şıklığın sembolü olmayı başarmış. Ayrıca marka, kalite ile fiyat dengesini de çok iyi yakalamış.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir