Esra Keskin Demir İkonik Tasarımlar Hazırlamaya HE-QA İsmiyle Devam Ediyor

Esra Keskin Demir İkonik Tasarımlar Hazırlamaya HE-QA İsmiyle Devam Ediyor

HE-QA 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Tunik Modelleri

İkonik tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken Esra Keskin Demir, marka ismini Anadolu Türkçesinde ‘Masal’ anlamına gelen ‘Heka’ kelimesinden esinlenerek HE-QA olarak değiştiriyor. K harfini Q olarak konumlandırmalarının sebebi ise tasarımsal olarak göze daha fazla hitap ediyor oluşu. Yeni ismiyle yoluna devam edecek olan tasarımcı, hacimli formlardan sıra dışı siluetlere yansıttığı metaforlarla güçlü, dinamik ve eğlenceli bir koleksiyon sunuyor.

Yeni isminin manasından yola çıkarak ‘Masal‘ adını verdiği koleksiyonu; kadının toplumdaki yerinden, yaşam stilinden ve uğruna savaştığı değerlerinden ilham alarak hazırlanıyor. Hızlı moda döngüsüne karşın sınırlarından taviz vermeyen güncel trendler stil sahibi formlara bürünüyor. Yalın ve sofistike geçişlerle bezenen bu yolculuğa #ensenol sloganıyla çıkan markada isim değişikliği dışında ne gibi yenilikler var gelin bir göz atalım…

HE-QA 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Işıltılı Detaylar

HE-QA’da Değişim Çarkı Işıltılı Detaylarla Dönmeye Başlıyor

Modanın değişim çarkı ezberleri bozsa da stil, her zaman kalıcı tavrı destekliyor. HE-QA‘da bu kalıcılığı sağlamak ve devam ettirmek için en basit, en yalın ve en zamansız parçaları bir araya getiriyor. Bunu yaparken de sakin tasarımların enerjisini bir parça arttırmak için minik ambiyansları kullanmaktan çekinmiyor. Son derece hassasiyet göstererek hazırladığı ışıltılı detaylar davetlerden günlük hayata taşınıyor.

HE-QA 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu İkili Takım

Karakteristik Tavırlarıyla Dikkat Çeken Takımlar

Maksimalizmden son derece uzak, karakteristik tavırların hayat bulduğu HE-QA 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu yine minimal, yine rafine ve yine pastel renklerle dikkatleri üzerine çekiyor. Kimi zaman asimetrik kimi zaman basic stilleriyle öne çıkan tunik-pantolon ikili takımların rahatlığı, markanın hitap ettiği kitlenin tercih etmesinde önemli rol oynuyor. Herkesin kendinden bir şeyler bulacağı kadar iddialı üsluba sahip takımları, ne kumaş ne dikiş kalitesi yönünden markanın isim değiştirmesi etkilemiyor. Yine özgün, yine stil sahibi, yine zamansız…

HE-QA 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Trençkot Modelleri

Stil Sahibi Siluetlere İmza Atan Trençkotlar

İkonik tasarımlardan gelen ilham ve hızlı moda döngüsüne adapte olan trend formlar trençkotlarda güç birliği yapıyor. HE-QA formlarında kimi zaman maskülen kimi zaman elegan kimi zaman da bohem bir kadın karşımıza çıkıyor. Klasik kesim ya da oversize tasarımlarıyla her daim kurtarıcı, her daim şık görüneceğiniz trençkotları sadece üzerinize alıp çıkın. Tercihiniz hangisinden yana olursa olsun, HE-QA trençkotları ile stil sahibi silüetlerin reçetesi hazır.

HE-QA’nın en yeni ürünlerini keşfetmek ve online satın almak için alışveriş sitemize tıklayın!

HE-QA 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu İkili Takımlar

Ofis Şıklığına Güç Katacak Tasarımlar

Yeni nesil plaza kadınları ve ofis şıklığı HE-QA 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonunun radarında. Düz renkli kaliteden asla taviz vermeyen kumaşlar, yalın fakat güçlü tasarımlar, sade ancak minimalitesiyle dikkat çeken silüetleri spritüel bir yaklaşımla sunuluyor. Her daim eküriniz olacak basic parçalar, spontane yanınızı ve karakterli duruşunuzu ortaya koymak için tasarlanıyor.

HE-QA 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Denim ve Basic Tunikler

Dokusuyla Rahatlığı Garantileyen Tunikler

2019 ilkbahar/yaz sezonunun kuşkusuz en kurtarıcı parçalarından biri herkesin dolabında olması gereken, incecik kumaşı ve nefes alan dokusuyla rahatlığınızı garanti eden taşlanmış denim tunikler, diğeri ise sıcak yaz günlerinde şıklığınızdan taviz verdirmeyen eşofman rahatlığında bohem tunikler… Kombin kolaylığı sağlayacak bu tasarımlar, hafifliğiyle varlığını bile hissettirmeden serin bir yaz geçireceğiniz günlere sizi hazırlıyor.

HE-QA 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Beyaz Çorap Trendi

Sahneye Çıkan Beyaz Çoraplar

HE-QA’nın trend ibresi bu bahar beyaz çorapları gösteriyor. 2019 ilkbahar/yaz sezonunda sandalet ya da terlikler fark etmeksizin tüm ayakkabılarla beyaz çorap giyinmeyi hedefliyor. Birçok parçada göreceğiniz bu kolektif tavır, ölçülerinden taviz vermek istemeyen kadınların kısır döngü trendlere ültimatomu niteliğinde. Bakalım beyaz çorap trendi ne kadar sevilecek?

Yorumlar

“Esra Keskin Demir İkonik Tasarımlar Hazırlamaya HE-QA İsmiyle Devam Ediyor” için bir cevap

  1. AYSENUR GÜL dedi ki:

    ESKİ MARKA İSMİ DAHa güzeldi yine de başarılarının devamını dilerim rabbim hayırlı bol kazanç versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir