Esra Keskin Demir 2015/16 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Esra Keskin Demir 2015/16 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Esra Keskin Demir 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Moda dünyasında uzun yıllar gazeteci kimliği ile tanıdığımız Esra Keskin Demir, bilgi ve tecrübelerini sadece yazılı olarak değil kumaşlara hayat vererek üç boyutlu bir şekilde karşımıza çıkartıyor.

Tasarımlarında minimal çizgiyi her daim koruyan Esra Keskin Demir, 2015/16 Sonbahar-Kış sezonunda da zamansız parçalardan ödün vermiyor.

Sadece basma kalıp modaya değil de stile yönelik çalışmalar içerisinde olan ve günlük kullanımda modern-rahat çizgilerin hâkim olduğu koleksiyon, casual dokularla inşa ediliyor.

Esra Keskin Demir 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bu sezon Hobo’ların (Kuzey Amerika’da sırt çantası, battaniyesi ve ufak tefek eşyaları ile dolaşan kişiler.) yaşam stilini kadrajına alan tasarımcı, seyyar işçilerin günlük kıyafetlerinden ufak detayları koleksiyonuna taşıyarak en sevdiğimiz spor ve salaş bir görünümü modaseverlere sunuyor.

Böylelikle taşlanmış denimler, oversize kalıplar, antik zımbalı gömlekler ve düşük omuzlar koleksiyonda hayat buluyor.

Tasarımlarına Country Style dediğimiz kasaba hayatındaki sıcacık efektlerden de mutlaka aralara bir parça serpiştiren tasarımcı divitin kaplar ve basma elbiselerle bu etkiyi gözler önüne seriyor.

Esra Keskin Demir 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sonbahar/kış sezonunun olmazsa olmazı olan monokrom geçişleri ve ekoseleri ise pantolon ve trençkot kombinlerinde görmek mümkün.

Salaş kaplarda sonbaharın trend renklerinden hardal ve camelin en naturel tonları ön plana çıkarken, saks ve yeşil renklerin geçişleri ise enerjiden vazgeçemeyenlere hitap ediyor.

Esra Keskin Demir 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yine sonbaharın en yumuşak tonlarının iz düşümü, floral etki ile bir araya gelerek nostaljik hava yaratıyor ve triko hırkalarda buluşuyor.

Giy-çık rahatlığı sağlayan modal tunikler ise iddia ediyoruz şehirli kadının günlük maratonunda en yakın dostu olacak.

Esra Keskin Demir 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Size bir haberim daha var. Bu sezon diğerlerinden farklı olmak üzere Esra Keskin Demir, kusursuz forma sahip ‘exclusive’ parçaların olduğu kapsül koleksiyonuyla da modaseverlerle buluşacak.

Tabii bu lüks parçalar sınırlı sayıda üretime gireceği için hayatın her anında ayrıcalıklı olmayı sevenlere hitap edecek.

Esra Keskin Demir İletişim:

www.esrakeskindemir.com
Facebook Instagram

Yazı: Munise Boz

Esra Keskin Demir 2015/16 Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir