Eşofman Takımları Yaz Aylarına Hızlı Bir Giriş Yaptı

Eşofman Takımları Yaz Aylarına Hızlı Bir Giriş Yaptı

Les Benjamins Eşofman (Hülya Aslan) - Touche Eşofman (Betül Gedik)

Yeni olmazsa olmazımız, eşofmanlarımız! Bütün bir karantina yılını eşofman ile geçirdiğimiz günlerin ardından hala popülerliğini koruyan tasarımlar, yaz aylarına hızlı bir giriş yaptı. Pek çok ünlü ismin vazgeçilmezine dönüşen bu parçalar, tesettürlü influencer‘larımızın da sokak stillerinde kendine yer buldu. Yaza ayak uyduran canlı renklerden tutun da beyaz ve bejin naifliğine kadar geniş bir skalası olan tasarımlar, tabii bir takım ruhuyla karşımızda.

Touche Payetli Sweatshirt

Eşofmanla Şık Olmanız da Mümkün

Sportif ve salaş halleriyle tanıdığımız eşofman takımlarını artık oldukça şık görebilirsiniz. Sadece pazar günlerinde değil haftanın her anında üzerinizde olmaya aday parçalar, giyeni mutlu etmeye kararlı. Bu parçalarla nasıl şık olurum derseniz öncelikle kesim sonra renk konusunda ipuçlarımıza kulak verin. Çok salaş olmayan kesimlerle, – düz, flare ya da ispanyol – bir eşofman altı ile takımlanan tunik havasındaki sweatshirt‘ü buluşturun. Bununla birlikte mutlaka bej tonunun havalı duruşundan faydalanmak gerek. Bej eşofmanla, toprak tonlarında bir pamuk şal, kibar bir spor ayakkabı ve yine aynı tonlarda çanta. Ayrıca eşofmanla pırıltılı aksesuar olmaz demeyin, gold zincir kolyeler bu stilin tamamlayıcısı.

Qooq Up Eşofman - Hülya Aslan

Eşofmana Biraz Renk Ver

2021 yazı o kadar renkli ki, bundan eşofman takımları da payına düşeni aldı. Evde düşen enerjimize inat canlanan tasarımlar, sadece gençleri değil orta yaşın kadınlarını da çekim alanına dahil ediyor. Kadife çiçeği, gök mavisi, yanık mercan… Hepsi ama hepsi bu ikililerle trendlere öncülük ediyor. Tek rengin monotonluğundan biraz olsun uzaklaşmak için yoğun renk bloklarına sahip bir parçaya sokak stilinizde yer verin, aynı Hülya Aslan’ın Qooq Up markası kombinindeki gibi.

Normcore Eşofman

Normcore Eşofman

Siyah Bir Eşofman Takımı Olmadan Asla!

Tesettürlü kadının dolaplarındaki temel ihtiyaçlarından siyah eşofman takımı, cool olmak istediğiniz her an hazırda bekliyor. Tabi sadece siyah olması yetmez. Eğer bu parçaların rahat tavrı sizin de tarzınızsa mutlaka yaz döneminde nefes alan kumaşlarla kaliteli bir parça seçmeniz gerekir. Yatırımlık diyorsak, iki yıkamada ya da tek giyişte kötü olmasına razı olmayacağımız kesin. Normcore’un yeni sezondaki cool siyah eşofmanı bizim favorimiz.

Basicpark Sweatshirt ve Jogger Pantolon - Ebru Sever Türk

Basicpark Sweatshirt
Basicpark Jogger

Cool Çizgililerle Gençlik Aşısı

Sokak stilinin en karakteristik eşofman takımlarına cool bir çizgi çekiyoruz. En rahat hissetmek istediğiniz dönemde yarı yolda bırakmayıp rahatlığı ve havalı tavrını güçlendirecek tasarımlar, alışverişlerin akıllıca seçimi. Çünkü çizgili sweatshirt’ü olan bu gibi takımlar, kimi zaman kendi başına kimi zamanda jean’lerle eşleşebilmesi açısından oldukça favori. Basicpark’ın yeni sezonundaki ikilisi de buna bir örnek.

Basic Park Pamuklu Takım - Sena Sever & Aleyna Güzel

Basicpark Gri Takım
Basicpark Ekru Takım

Yolculuk Dedin mi Burada

Yazın tatilleri bitmez. Memlekete, yazlık beldelere, dostları ziyarete… Her an çıkagelen araba ya da uçak seyahatlerinde tabii ki eşofman takımı en güzeli en rahatı. Şöyle en rahatından bir parça buldun mu, yol koşturmacasına anında keyifli bir hale dönüşüveriyor. Yazı baskılı bir tişört, paçası lastikli bir eşofman altı ile birleşiyor. Bir de üstüne parmak arası sandaletler, pamuk şallar tamamdır. Yola hazırız.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir