Esin Ertan Ürünleri Online Satışta!

Esin Ertan Ürünleri Online Satışta!

Esin Ertan Ürünleri Online Satışta!

Eşarp tasarımlarına Londra’daki Desen Tasarım atölyelerinde çalıştığı dönemde başlayan modacı Esin Ertan’ın Osmanlı’nın Gölgesi (Shadow of Ottomans) isimli desen tasarımları Paris’te sergilendi ve büyük ilgi gördü. Böylece eşarp tasarılarına Londra’da başlamış olan Esin Ertan bir müddet sonra tasarımlarına Fular ve Osmanlı motifli takılarda ilave ederek tasarım çerçevesini genişletmiş oldu.

Televizyon ve gazetelerden Avrupa’ya Kaftan Giydiren Türk Kızı olarak da tanıdığımız Modacı Esin Ertan; Kaftan/Bindallı tasarımlarında kullandığı canlı renkler ve tarihi motifler ile biliniyor Avrupa’nın bir çok şehrinde ve Körfez ülkerinde Kaftanları ile tanınan ünlü modacı; bindallı, eşarp ve takılarına olan yoğun talepten dolayı online mağazasını açtı.

İstanbul Bebek’teki moda evinde abiye, nişanlık ve gelinliklere imza atan modacının özel tasarım ürünlerine www.esarpesinertan.com ve www.kaftanesinertan.com sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Esin Ertan Ürünleri Online Satışta!

Esin Ertan Kimdir?

İstanbul Üniversitesinde lisans öğrenimini tamamladıktan sonra, Londra’ya master için gitti. London Metropolitan Üniversitesi’nde master yaparken Esin Ertan markasının temellerini atmaya başladı. Okul bittikten sonra, bir süre Londra’da kalarak konsept mağazalar ile tasarımcı olarak çalıştı. Londra’daki çalışmalarından sonra, İtalya’nın en saygın moda okullarından Lorenzo De’Medici’ de burslu profesyonel Gelinlik ve Abiye eğitimi aldı. Bu sürede kendi markası için çalışmalarına İtalya’ da devam etti.

İtalya’da bulunduğu süre içerisinde, Osmanlı motifli koleksiyonlar hazırladı ve koleksiyonları çeşitli defilelerde yer aldı. İtalya’daki eğitimini okul birincisi olarak tamamladıktan sonra Londra’ya dönen Esin Ertan İngiltere’nin saygın firmalarından TED BAKER adlı uluslararası hazır giyim firmasında Kadın Giyimi Tasarımı bölümünde staj yaptı. Londra’daki çeşitli tasarım atölyelerinde yaptığı Osmanlı’nın Gölgesi (Shadow of Ottomans) isimli tekstil tasarımları Paris’te sergilendi ve büyük ilgi gördü. Bunların yani sıra katıldığı çeşitli organizasyonlarda birçok farklı ödül kazandı. Bunlardan bir tanesi de Uluslararası Triathlon kapak ve poster tasarım yarışmasındaki birincilik ödülüdür.

Tasarımlarında Osmanlı tarz ve desenlerini modern çizgiler ile bütünleştiren modacı Esin Ertan, İstanbul- Bebek’teki Modaevinde gelinlik, kına kıyafetleri ve abiye tasarımları ile günümüzün prenses elbiselerine imzasını atıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir