Eşarplarda Desenlerin Dili

Eşarplarda Desenlerin Dili

Eşarp Modellerinin Desenleri

İpek eşarplar tüm kadınların ilk göz ağrısı. Kombinlerde şallar, ipek eşarplarla yarışsa da, asla eşarpların önüne geçemiyor. Peki eşarplarınızda seçtiğiniz desenler ne anlama geliyor hiç merak ettiniz mi? O zaman ipek eşarp seçmeden önce muhakkak desenlerinin de manalarını düşünün. İşte eşarplar ve desenlerin dili.

Floral Desen Eşarp Modelleri

Floral desen

İpek eşarp almaya gittiğinizde on eşarptan en az altısında, floral desenleri görürüz. Yaz mevsiminde kır çiçekleri ve rengarenk çiçekler yer alırken, kış mevsiminda daha koyu renkler ve büyük motifler ipek eşarpların üzerinde yerini alır. İpek eşarplarda çiçekli modelleri seçiyorsanız eğer, klasik ve geleneksel bir yapıya sahip olduğunuzun göstergesidir.

Geometrik Desen Eşarp Modeli

Geometrik ve çizgili desenler

İpek eşarplarda en çok karşımıza çıkan ikinci desen grubu geometrik şekiller ve çizgilerdir. Düz tek renk kombinlerde, bu desenlerin her zaman şık ve özel durduğunu söyleyebiliriz. Eğer ilk tercihiniz geometrik ve çizgili desenlerden yana ise modern giyim stilini benimsediğinizi gösteriyor. Çalışan kadınların ilk tercihi ise özellikle bu iki desendir.

Puantiyeli Eşarp Modeli

Kalp ve puantiye

Puantiyeler ve kalpleri çoğu zaman ipek eşarplarda görüyoruz. Hatta bazı kadınlar birçok desendeki ipek eşarp arasından ilk bu desenleri görür, beğenir ve alır. Peki ya sizin ilk tercihiniz kalp ve puantiyeden mi yana? Eğer tercihiniz böyleyse, enerjik ama bir o kadar da disipli bir hayat tarzını benimsediğinizi anlayabiliriz. Aynı büyüklükte ve oranda dağılan bu iki desen hayatını her zaman planlı yaşadığınızın da göstergesidir.

Leopar Desen Eşarp Modeli

Leopar

İddialı desenler dendiğinde ilk akla gelen leopar oluyor. Çoğu kadın bu desene mesafeli dursa da, bazı kadınlar için ilk seçenek leopar oluyor. Bu deseni ipek eşarplarında seçen kadınlar iddialı olmayı seven ve feminen stili daha çok benimseyenlerdir. Aynı zamanda doğanın içinde barındırdığı bu çok özel deseni seçen kadınlar için, doğal hayatın herşeyden önemli olduğunu da söyleyebiliriz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *