YeşilTopuklar - Online Alışveriş

Erenköy Tesettür Giyim Butikleri (2016)

Erenköy Tesettür Giyim Butikleri (2016)

Erenköy Tesettür Mağazaları

Şehrin en iyi butikleri sınavda!

YesilTopuklar.com, geçtiğimiz hafta Başakşehir tesettür giyim butiklerini seçmişti. Şimdi ise tesettür giyim alanında en iyi ürün ve hizmetlerin sunulduğu Erenköy’ün tesettür giyim butikleri merceğimiz altında.

Erenköy Tesettür Mağazaları

İstanbul’un en nezih semtlerinden biri olan Erenköy, muhafazakar kadınların en sık alışveriş rotalarından biri. Erenköy butikleri, şimdilerde her yerde görmeye alıştığımız butiklerin de adeta ilham kaynağı. Birbirinden farklı tesettür giyim seçenekleri sunan Erenköy tesettür giyim butiklerinin en iyi 8 adresini sizler için seçtik.

Noor Butik Erenköy

Noor Butik Erenköy

Her ürünü ayrı bir şık olan Noor Butik, özgün tasarımlı ürünlerini ölçülü giyinmeyi seven kadınlara sunuyor. Başakşehir, Florya ve Çengelköy butikleriyle de şubesini genişleten Noor’da güçlü stili yansıtabileceğiniz özel tasarımları bulabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden özellikle instagram adresinden tasarımlarını paylaşan butiğe, internetten de göz atabilirsiniz.

Noor Butik İletişim:
Adres
: Erenköy Mah. İstasyon Sok. Güven Apt. No: 7 Kat:1 Erenköy
Telefon: 0 (216) 369 71 99

Minay Butik Erenköy

Minay Butik Erenköy

Uzun yıllardır Erenköy’de hizmetine devam eden Minay Butik’te zevkinize uygun tasarımları mutlaka bulacaksınız. Erenköy’ün en eski butiklerinden olan Minay Butik, “butik” kelimesinin içini dolduran en özel adreslerden biri.

Minay Butik İletişim:
Adres
: Ethemefendi Caddesi, Hatboyu sokak. No 9. Erenköy
Telefon: 0 (216) 467 39 48

Meira Butik Erenköy

Meira Butik Erenköy

Erenköy’e gittiğinizde mutlaka uğramanız gereken butiklerden biri de Meira Butik. Kendi atölyelerinde tasarladıkları günlük şıklıktan davet şıklığına kadar birbirinden özel her türlü tasarımı Meira’da bulabilirsiniz.

Meira Butik İletişim:
Adres
: Ethem Efendi Caddesi, Hat Boyu Sokak, 3/A Erenköy
Telefon: 0 (216) 360 84 64

A&N Butik Erenköy

A&N Butik Erenköy

Özel dikim hizmeti sunan A&N, tesettür giyim markalarının ve tesettür giyim tasarımcılarının da ürünlerini butiğinde barındırıyor.

A&N Butik İletişim:
Adres
: İstasyon Cad. Kamer Apt. No:32/D Erenköy
Telefon: 0 (532) 746 22 57

Mascara Butik Erenköy

Mascara Butik Erenköy

Butik giyimin en popüler markalarından ve dolaplarımızın olmazsa olmazı Mascara’nın, butik olmanın dışında bir üretim yapıyor. Erenköy’de hizmet veren Mascara Butik, online alışveriş yapma imkanı da sunarken tesettür giyimin en özel parçalarını mağazasında bulunduruyor.

Mascara Butik İletişim:
Adres
: Ethem Efendi Cad. Hatboyu Sok. No:3 Erenköy
Telefon: 0 (216) 368 72 87

Hilal Oğuzkan Butik Erenköy

Hilal Oğuzkan Butik Erenköy

Tesettür giyim butikleri arasında en sevilenler arasında yer alan “Design by Hilal Oğuzkan” özel tasarımlarıyla öne çıkıyor. Özellikle özel gün ve davetler için tasarladıkları birbirinden şık tasarımlara Hilal Oğuzkan Erenköy mağazasında mutlaka göz atmalısınız.

Hilal Oğuzkan Butik İletişim:
Adres
: 19 Mayıs Mah. Tüccarbaşı Sok. Ateşpare Sitesi No:8\3 A blok Erenköy
Telefon: 0 (216) 467 67 73

Jaade Butik Erenköy

Jaade Butik Erenköy

İlk butiğini Erenköy’de butik açarak yola başlayan Jaade Giyim, birçok yerde şube açarak butik olmanın bir tık ilerine geçti. Tesettür giyimin en güzel ve özel tasarımlarını mağazalarında barından Jaade’nin tasarımlarından zevkinize uygun olanı mutlaka bulacaksınız

Jaade Butik İletişim:
Adres
: Erenköy, Ethem Efendi Cad. Hatboyu Sok. 17/A, Erenköy
Telefon: 0 (216) 302 60 55

Elvan Butik Erenköy

Elvan Butik Erenköy

Elvan Butik, tesettür giyim markalarının ve tesettür giyim tasarımcıların en güzel tasarımlarını mağazasında bulunduruyor. Ayrıca, yine Erenköy’de bulunan ve sadece büyük beden ürünlerin yer aldığı bir diğer mağazasında da özel tasarımlar yer alıyor.

Elvan Butik İletişim:
Adres: Erenköy, İstasyon Cad. Pulur Apt. No:9/A İstanbul
Telefon: (216) 369 38 82
Erenköy XLarge: (216) 411 73 35

Yazı: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *