Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Enda Dergi Şubat Sayısı Okuyucularıyla Buluştu!

Enda Dergi Şubat Sayısı Okuyucularıyla Buluştu!

Enda Dergisi Şubat Sayısı

Enda Dergisine Şubat sonuna kadar abone olan herkese gece elbibesi hediye!

Enda Dergisi‘ne 1 yıllık abone olan herkese Seçkin İlker‘den gece kıyafeti hediye ediyor. Enda Dergisi, Şubat sayısı ile okurlarıyla buluştu. Enda Dergi’ şubat sayısında dünyanın güçlü kadınlarını ve yeni moda trendlerini okurlaryla buluşturuyor.

Türkiye’nin önde gelen moda ve stil dergisi Enda’nın Şubat sayısı okuyucularıyla buluştu. Çıktığı günden buyana zengin içeriğiyle dikkat çeken, beğeni ve ilgiyle okunan derginin, yeni sayısı da yine dopdolu. Enda’nın bu ayki içeriğinde sektör haberlerinden moda dünyasına, tasarımcılarla yapılan söyleşilerden markaların faaliyetlerine, koleksiyon çekimlerinden sektörün önde gelen aktörleriyle yapılan röportajlara kadar okuyucuların zevkle okuyacağı birçok konu yer alıyor.

Moda dünyasının en güncel ve önemli başlıklarının bulunduğu Enda Dergisi, dünyanın en güçlü 100 kadını arasına giren ve yine Amerika’nın ünlü dergisi Vanity Fair tarafından dünyanın en şık kadını seçilen Katar first lady’si Şeyha MOZAH’ın giyim tarzını kapsamlı bir şekilde irdeliyor. Dergi; uygun fiyatlarla Şeyha MOZAH’ın tarzını yakalamanın ip uçlarını veriyor.

Enda’nın “Ayın Konuğu” köşesine yeni sayıda, Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Başkanı Prof. Dr. Aziz Akgül misafir oluyor. “Yoksulluğun Olmadığı Bir Türkiye’ye Doğru” ilkesiyle, toplumumuzun ve ailenin temel taşı kadınlarımızın girişimcilik ruhunu eyleme dönüştürerek ekonomiye katkı sağlaması için küçük maddi destekler vermek amacıyla oluşturulan Mikrokredi’nin Türkiye’deki öncüsü olan Prof. Dr. Aziz Akgül, Türkiye’de ve dünyada yoksulluk, yoksulluğun sorumluları, yoksulluğun azaltılması yöntemleri, kadının toplumdaki yeri, kadının yüksek girişimcilik ruhu, kadın gücünün küçük desteklerle ekonomiye katkısının sağlanması konularında yapılan çalışmaları kapsamlı bir şekilde anlatıyor.

Ayakkabılarla Konuşan Kadın Selvi Çimen; Bankacılıktan Sağlık Sektörüne Uzanan Başarı Öyküsüyle dikkatleri üzerine çeken Candan Göksu; Psikolog Cihan Çelik’in kaleminden Panik Atak; Mevlana’nın hayatı ve daha fazlası bu ay Enda’da.

Tamamı kuşe kağıda basılan ve aylık yayınlanan Enda, zengin içeriğinin yanı sıra Şubat ayının sonuna kadar abone olacak okuyucularına abiye takım hediye ediyor. Evet, şaka değil, bu ay sonuna kadar Enda’ya abone olan herkese abiye takım hediye. Abone olmak için www.endadergi.com web adresini tıklamanız veya 02164786094 nolu telefonu aramanız yeterli. Aynı zamanda Enda Dergisi’ne tüm D&R’larda ve dergi bayilerinde ulaşabilirsiniz.

2 Yorum Bulunuyor

  • 2014-03-03 | Permalink |

    Paylaşımınız için teşekkürler.. Kaliteli yayınlarınızın devam etmesini temenni ederiz…

  • 2014-05-13 | Permalink |

    gerçekten sizleri tebrik ediyorum. güzel paylaşımlar

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *