En Kurtarıcı Şal Rengi; Kırmızı

En Kurtarıcı Şal Rengi; Kırmızı

Kırmızı İpek Şal Modelleri

Hepimizin rengarenk şal ve ipek eşarpları vardır. Ama size öyle bir şal renginden bahsedeceğim ki, bu şal rengini her kıyafetinizle rahatça kombinleyebilirsiniz.

Kırmızı iddialı, can alıcı ve etkili bir renk olarak kombinlerin kurtarıcı rengidir. Kırmızı deyince aklınıza ateş kırmızısı gelmesin, kırmızının bordoya çalan tonlarından, minte çalan tonlarına kadar tüm bu renkleri kullanabilirsiniz.

Kırmızı İpek Şal Modelleri

Denimlerden bir kombin mi yaptınız? İşte sizi denim parçalarınızı daha hareketli ve canlı gösterecek renk olan kırmızı şallar. Şık bir kot etek, üstüne beyaz bir gömlek tercih ettiğinizi düşünün. Beyaz babet ise ayakkabı tercihiniz olsun. Böyle klasik ve sade görünen bir kombinde kırmızı şal tercih ettiğinizde kombininiz doğrudan dğıruya dikkat çekecek ve etkileyici hale gelecektir.

Kırmızı İpek Şal Modelleri

Kırmızı canlılığı, hareketliliği temsil eden sıcak bir renktir. Özellikle takım elbiselerinizde; etek ceket, pardesü ve kaplarınız için birebir zerafeti soyluluk çizgilerine taşıyacak elegan bir görüntünün de temsilcisidir. Böyle bir imaj dışında serbest olarak kullandığınız çizgili ve puantiyeli elbiseleriniz için bile kıyafetinize anlam katacak ve özel bir şıklık kazandıracak olan yine kırmızı şallardır.

Bu kurtarıcı tonun bir diğer özelliği ise kombininize uygun bir renk tonu bulamadığınızda özellikle en zıt kontrast renk olarak düşenebilirsiniz. Bununla birlikte desenli kıyafetlerinizde de kırmızı şallar sizin kurtarıcı parçalarınız arasında yer alacağını şimdiden söyleyebiliriz. O halde siz de kurtarıcı bu şal rengini tüm kombinlerinizde kullanmaya ne dersiniz…

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *