En İyi 3 Yağmurlu Bahar Havası Stili

En İyi 3 Yağmurlu Bahar Havası Stili

Elif Doğan Yağmur Kombinleri

Dışarısı ne çok sıcak ne de soğuk ama yağışlı. Her yer ıslakken, rahat ve kuru kalmak için ne giyeceğinizi bilmek zor olabilir. Ancak birkaç anahtar parça ile sizi gün boyu sıcak ve kuru tutacak şık ve pratik bir kombin oluşturabilirsiniz.

Yağmurlu Bir Bahar Gününde Ne Giymeli?

Sağanak yağmurların stilinizi ıslatmasına izin vermeyin. Her kadının dolabında olması gereken yağmurluk ve su geçirmez bir trençkot, yağmura karşı ilk savunma hattınız olacak. Özellikle de başınızı kuru tutacak kapüşonlu ve uzun olan stillere yönelin. Parlak bir renk veya baskı şemsiye de yağmurlu hava stilinizde eküriniz olsun. Ayaklarınız için su geçirmez deri bir bot ya da yağmur çizmesi seçin.

H&M Trençkot - Normcore Yağmurluk

H&M Trençkot
Normcore Yağmurluk

Bahar Yağmurlarında Renkli Stil: Trençkotlar

Böyle yağmurlu günlerde, kombinlere biraz güneş ışığı getirecek seçimlerle görünümümüzü bir adım öteye taşımamız gerektiğini söyleyelim. Desenleri karıştırmak veya renkli giymek, eğlenceli bir yağmurlu gün görünümü yansıtmanın yollarından biri. Bunun için ihtiyacınız olan güneş kadar sıcak trençkot ya da gökyüzü kadar dingin bir yağmurluk.

Mango Şemsiye

Mango Katlanır Şemsiye

Yağmura Karşı En İyi Önlem: Şemsiye

Yağmurlu havalara hazırlıklı olmak her zaman iyidir. Bunun için sağlam ve güzel bir şemsiyeye ihtiyacımız olacak. O zaman yağmurlu gün kombinimizi de, ıslanmaktan kurtarıcı şemsiyemizin renginden ilham alarak oluşturalım. Kırmızı bir şemsiye ile gri trençkotu eşleştirerek daha sakin ya da sarı yağmurlukla kontrast uyum yakalayalım.

Igor Yağmur Botu

Igor Yağmur Botu

Baştan Ayağa Yağmurdan Korunun: Yağmur Botları

Trençkot, şemsiye derken bahar yağmurlarına karşı gardımızı almaya devam ediyoruz. Baştan ayağa yağmurdan korunuyoruz. Ama ne konforu ne de şıklığı elden bırakmıyoruz. Bahar çiçekleriyle bezenmiş elbisemize yağmur botları eşlik ediyor. Birden bastıran bahar yağmurunda ne ayaklarımız ıslansın ne de kombinimiz şıklıktan mahrum kalsın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir