Yeşiltopuklar Online Alışveriş

En Hızlı ve Pratik Sonbahar Kombini Nasıl Hazırlanır?

En Hızlı ve Pratik Sonbahar Kombini Nasıl Hazırlanır?

Elif Doğan Seçil Store Ceket-Qras Studio Pantolon ve Kadriye Baştürk Ceket - Touche Official Etek

Eylül ayıyla beraber ılık rüzgarlar esmeye başladı. Birçoğumuzun özlemle karşıladığı sonbahara da geçiş yaparken kombinlere ufak dokunuşlar yapmak şart oldu. Hiç derde tasaya girmeden en hızlı ve pratik ipuçlarıyla bu mevsime adapte olmanız mümkün. Gelin kurtarıcı birkaç önerimize hemen göz atın.

Yazlık Elbiseleri Sweatshirt ile Kombinle

En sevilen sonbahar kombinlerinde baş rol şüphesiz sweatshirt’lerin oluyor. Hafif esen bir rüzgarda sıcacık tutan bir kapüşonlu sweat’in yerini ne alabilir ki… Sokak stilinin bu gözde parçalarını da mevsime uyarlamak için birçok oyun oynamak mümkün.

Aleyna Atalar - Hooop Store Elbise&Sweatshirt

Mesela, yazlık çiçekli elbiselerinizi yarım boy bir sweatshirt’le tamalayarak hafta sonunun tadını çıkarın. Bu fikri eteklerle ya da bol pantolonlarla da yapmak mümkün. Havaların iyice soğuduğu günlerde de bir kot ceket ya da trençkot da sweatleri tamamlayabilecek.

Betül Yıldırım KBetül Yıldırım Kahve Elbise Kombini, kahve şal, terlik, büzgülü elbiseahve Elbise Kombini

Kahveleri Sev

Doğanın yeşilden sarıya, sarıdan kahverengiye dönüştüğü sonbahar günlerine kombinler de uyum sağlamalı. Yaz döneminde de oldukça moda olan acı kahveleri şimdilerde daha yoğun kullanmanın zamanı geldi. Baştan aşağı bu tonlarla yapacağınız kombinler sizi hızlıca mevsime adapte edecek.

HE-QA Trençkot - Rimel Aşkına Hilal

He-qa Camel Trençkot
He-qa Taba Trençkot

Sonbahar Demek Trençkot Demek

Sonbaharın en güzel yanı bize göre trençkot giymek. Hem pratik hem cool olan bu parçanın aynı zamanda her mekana uyma gibi bir özelliği var. Özellikle tesettürlü kadının işini kolaylaştıran modeller, yeni sezon koleksiyonlarını da adeta esir aldı. Siyahtan bej tonlarına kadar dolapların anahtar parçası trençkotlara yeniden sıkı sıkı sarılma vakti.

Şüheda Türkoğlu - Mnaturel Salopet&Tulum

Mnatural Salopet
Mnatural Tulum

Salopet ve Jilelerin Mevsimi Geldi

Bahar mevsimlerinin en genç ve stil sahibi kombinleri için salopet ve jileler devreye giriyor. Yazın kat kat giyilmesi zor olduğundan geri planda kalan parçalar, şimdilerde yeniden popülerliğini artırıyor. Bunun için ister salopet tulumlarla ister jile elbiselerle -şimdilik triko olmasa bile- gömlek ya da uzun kollu tişörtleri eşleştirebilirsiniz.

Büşra Erdoğan Toraman - Ceket Kombinleri

Ceketleri Giydiniz Giydiniz…

Sonbahar mevsiminde trençkotlarla yarış halinde olan ceketlerin şimdi tam zamanı. Yazın bir tık ağırlık yapan kışın da yeterli gelmeyen ceketleri en keyifle giyebileceğiniz mevsimdeyiz. Tam da bu sebeple yazlık etek ve elbiseleri ceketlerle kombinleyebilir, sokak modasının en stil sahibi kombinlerine imzanızı atabilirsiniz.

Hülya Aslan - Zara Yelek Kombini

Cool Yeleklerle Cool Sonbahar

En pratik sonbahar kombinleri için aslında tek ihtiyacınız cool bir yelek. Dizin bir tık yukarısında biten yelekler cool stillerin baş rolünü oynamak için hazır. Sonbaharın soğuk akşamlarında sweatshirtlerle eşleştirebileceğiniz yelekler, beyaz gömleklerinizle de elbiselerinizle de bir araya gelerek ikonik havanızı koruyacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *