En Hızlı ve Kullanışlı Tatil Bavulu Nasıl Hazırlanır?

En Hızlı ve Kullanışlı Tatil Bavulu Nasıl Hazırlanır?

Tesettür Tatil Kıyafetleri

Zorlu “evde kal” sürecini geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde geçmişi ya da geleceği düşünmek yerine şimdiye ve anı yakalamaya ihtiyacımız var.

Anın tadını çıkarmak için herkesin bir kaçış planı var. Kimisi için tekne tatili, kimisi için kamp ve kimisi için de izole villa tatili… Ama herkesin ortak noktası hızlı, pratik ama bir o kadar da kurtarıcı bir tatil bavulu nasıl hazırlarım?

Aklınızdaki soruları çözerken geriye sadece tatilin tadını çıkarmak kalacağı tatil bavulu hazırlamanın püf noktalarına gelin birlikte göz atalım.

Tesettür Haşema 2020

Tatilinizin Ana Temasına Odaklanın

Nasıl bir tatil planladığınızı aklınızdan çıkarmadan bir bavul hazırlamak yapacağınız ilk adım olmalı. Örneğin kamp tatiline giderken ihtiyacınız olacak parçalar tekne tatili için hiç de gerek olmayacak. Gününüzü nasıl geçireceğiniz, gündüz ve gece planlarınız neler gibi soruların da yanıtını bulmanız bavul hazırlığında size yardımcı olacaktır. Planlarınız dahilinde
hazırlayacağınız tatil bavulunda gözden kaçan şeylere yer yok!

Tesettür Tatil Bavulu Nasıl Hazırlanır

Yazlık Ceket Almayı Unutmayın

Tatil seçeneğiniz ne olursa olsun yanınıza almanız gereken bazı joker parçalar vardır. Bunlardan birisi de incecik ve doğal yapılarıyla yazlık ceketler. Örneğin kamp tatili için haki bir safari ceket, villa tatilinde akşam yürüyüşlerinin kurtarıcısı hafif ipek bir parka ya da tekne tatili için ince bir keten ceket ihtiyacınız olan tek şey.

Tatil Havlu Modelleri

Pandemi Sonrası Tatil Bavullarının As Parçası Havlular

Pandemi sürecinden sonra kişiye özel parçalar en önemli ihtiyaç listesine girdi. Bu sebeple bu yaz tatil harcamalarınıza havluları da eklemeyi unutmayın. Geleneksel havlulardan ziyade ince yapılı havluları tercih ederek hem bavulunuzu kabartmamış olursunuz hem de geceleri sıcaklık düştüğünde şal gibi kullanarak işlevselliğini ikiye katlayabilirsiniz.

Tesettür Tatil Kombini 2020

Elbise: Defacto –  Satın Al

Joker Bir Elbise

Tatil planınızda bir anda beliren özel bir akşam yemeği ya da bavulunuzdaki as parçaların başına gelebilecek bir aksilik karşısında kurtarıcınız olacak joker bir elbise günü kurtaracaktır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir