Yeşiltopuklar Online Alışveriş

En Güzel Çocuk Odası Dekorasyon Önerileri

En Güzel Çocuk Odası Dekorasyon Önerileri

En-Güzel-Kız-Çocuk-Odası-Dekorasyon-Önerileri

2013’ün En Güzel Çocuk Odası Dekorasyon Önerileri

Evlerin neşe kaynağı olan çocukların odaları da en az onlar kadar renkli ve eğlenceli olmalı. YesilTopuklar.com‘un çocuk odaları için dekorasyon önerilerini okumadan alışverişe çıkmayın…

Çocuk odası dekorasyonunda ön plana çıkarılması gereken üç detay var. Odalar renkli, eğlenceli ve rahat olmalı. Ancak bu kez sadece kız çocuk odaları merceğimiz altında! İşte YesilTopuklar.com‘un kız çocuk odası için dekorasyon önerileri

Cocuk Odası Mobilya Modelleri

Çocuk odası takımı seçerken öncelikle çocuğunuzun çabuk büyüdüğünü ve odanın da onunla birlikte büyümesi gerektiği kuralını unutmayın. Özenle seçtiğiniz mobilyaları ileride kullanmak zor olabilir. Bu yüzden mobilya seçiminde çocuğunuzun yaşı değiştikçe yeni eklemelere müsait olan mobilyalardan seçin. Böylelikle çocuğunuz büyürken odasını sürekli değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Anneler mobilya seçiminde genellikle kendi zevklerini ön planda tutarlar. Oysaki mobilya seçiminde ve dekorasyonda çocuğunuzun zevklerini ön planda tutmanız gerekir.

Cocuk Odası Mobilya Modelleri

Kız çocukları odalarında vakit geçirmeye bayılırlar. Pembe tonlardaki mobilya ve aksesurlar onları her zaman etkiler. Bu tip pembe bir oda onları masal dünyasında bir prenses gibi hissettirecektir. Ama pembede aşırıya kaçmayın. Küçük pembe detaylarla da aynı sihirli etkiyi verebilirsiniz. Pembe bir yatak örtüsü, pembe bir kaç aksesuar ya da pembe bir perde yeterli olabilir.

Cocuk Odası Mobilya Modelleri

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *