Yeşiltopuklar Online Alışveriş

En Eğlenceli Pijama Partileri Nasıl Yapılır?

En Eğlenceli Pijama Partileri Nasıl Yapılır?

Yeni Pijama Partisi Nasıl Yapılır

Kız arkadaşlar, yaşamın bize armağan ettiği can kardeşlerdir. Aynı anneden doğmasak da, her an yakınımızda olan bütün anlarımıza tanıklık eden harika dostlardır. Birlikte içilen kahvenin, gezilen yerlerin, ev buluşmalarının, sohbetle geçen gecelerin ayrı bir değeri vardır. Bütün bu buluşmaların en keyiflisi de pijama partileri ile renklenen yatılı buluşmalardır. Bütün gece anılar tazelenir, hayaller kurulur, gündemin analizi yapılır. Giyilen şeyler pijamalar da olsa, şıklıktan ödün verilmez. Modası asla geçmez pijama partilerinin. Gündeme uygun olarak sürekli güncellenir. Son günlerde ünlüler partilerine tema olarak pijama partilerini seçmeye başladı.

Siz de uzun zamandır kız arkadaşlarınızla bir buluşma organize etmek istiyorsanız, en yakın dostlarınızla eğlenceli pijama partisinde buluşabilirsiniz. Peki en eğlenceli pijama partisi nasıl yapılır?

Kızlara Özel Pijama Partisi Etkinlikleri

Ortak bir tarz belirleyin

Buluşma vaktini ve kimin evinde buluşacağınızı ayarladınız. Sıra geldi pijama partiniz için bir tarz belirlemeye. Eğer romantik ve vintage detaylardan hoşlanan bir grupsanız, pudra pijamalar tam size göre. Bu özel akşamda hepinizin pijamalarının birbirleriyle uyumlu olmasına özen gösterin. Bu sinerji, gecenizi daha eğlenceli bir havaya sokacaktır. Eğer daha dinamik ve kafadar bir arkadaş grubuysanız, kırmızı yeşil ekoseler, neşeli tişörtler, çizgili pijamalar keyfinizi yerine getirmeye yeter. Gündüz buluşmalarına nasıl özenli hazırlanıyorsanız, pijama partinizin hazırlıklarına da özen gösterin.

Yeni Nefis Kurabiyeler

Atıştırmalıkları unutmayın

Partinizin en lezzetli kısmı olan atıştırmalıkları hazırlarken menünüzde sindirimi kolay, sağlıklı yiyeceklere yer verin. Meyveler, kuru yemişler, bitki çayları, ev yapımı kurabiyeler bütün gece karnınızı doyurmanıza yetecektir.

Hediyelerle kalpleri ısıtın

Eğer ev sahibi sizseniz, bu özel akşamın anısına kız arkadaşlarınıza uyku maskesi hediye edebilirsiniz. Uyku maskelerinin üzerine dostlarınızın isimlerinizi yazdırarak büyük bir jest yapabilirsiniz. Pijama partileri için bir diğer hediye alternatifi de renkli peluş çoraplardır. Hem gece boyunca ayaklarınızı sıcak tutat, hem de stilinizi tamamlar.

Aktiviteler hazırlayın

Pijama partinizde daha çok eğlenmenizi sağlayacak etkinlikler, oyunlar, yarışmalar hazırlayın. Monopoly veya Tabu oynayabilir, yetenek yarışmasında sınırlarınızı zorlayabilir veya birbirinize sevdiğiniz kitaplardan bölümler, şiirler okuyabilirsiniz.

Hazırlayan: Hümeyra Yabar

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *